A dán Netcompany informatikai vállalat öt év alatt mintegy 100 millió eurót fektet az istállóba.
Itt az első fecske: évközi béremelést jelentett be a hazai boltlánc, ennyit kapnak a dolgozók
A magyarországi dm idén ünnepli 30 éves jubileumát, aminek apropójából munkatársai lojalitását is díjazza. Az év eleji átlagosan 14%-os alapbéremelés után, most egy újabb minden munkavállalót egységesen érintő 8%-os évközi alapbéremelést hajtott végre a vállalat.
A dm 30 éve van jelen a magyar kiskereskedelemben, a mostani gazdasági helyzetre reagálva az idei gazdasági évben 8%-os évközi alapbéremelést hajtott végre 2023. július 1-től. Az emelésnek köszönhetően a cafeteria, a műszakpótlékok, és a vasárnapi pótlékok is emelkedni fognak. Az évközi béremelés nem újdonság a vállalat életében, a tavalyi évben volt már hasonló intézkedés, 2023. januárjában pedig átlagosan 14%-kal nőttek az alapbérek a drogériánál, így idén már ez a második általános, minden munkavállalót érintő béremelés -áll a vállalat közleményében.
A vállalat egyéb, nem anyagi jellegű juttatásokkal is igyekszik kedvezni: június 11-én Családi Napot szervezett, melyre az összes munkatársat meghívta családjukkal együtt. Az eseményen 2400-an vettek részt. A vállalat emellett belső képzéseket is biztosít a dolgozók számára, valamint hosszútávú karrierlehetőséget nyújt a kollégáknak.
Fizikai melósként sem álom a 600-900 ezres nettó Magyarországon: ezek a csúcsbért fizető munkahelyek
2025 harmadik negyedévében a fizikai foglalkozásban dolgozók nettó átlagkeresete országosan 332 376 forint volt.
-
Nincs több kérdés, a GVH Árfigyelő adatai is megerősítik: tényleg a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában
A GVH Árfigyelő adatai igazolják: a Lidl kínálta az átlagosan legolcsóbb élelmiszerkosarat az év első két hónapjában.
-
75 kupon, akár 50% kedvezmény - így spórolhatsz a tavaszi bevásárláson a SPAR-ral (x)
Új akcióval köszönti a tavaszt a SPAR országszerte.
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







