A családján múlik minden.
Itt a Brexit: mi lesz most a londoni magyarokkal?
A Nagy-Britanniában dolgozó uniós állampolgárok és az EU területén munkát vállaló britek jogainak garantálását nevezte a Brexit-tárgyalások első számú feladatának a szigetország budapesti nagykövete az M1 csütörtök reggeli műsorában.
Iain Lindsay hangsúlyozta, nagy mértékben járulnak hozzá Nagy-Britannia teljesítményéhez az ott élő uniós polgárok, köztük a magyarok. "Szeretnénk a lehető leghamarabb garantálni a jogaikat", erre pedig a kilépési tárgyalások során van lehetőség - fogalmazott.
A diplomata hangsúlyozta: hazájának "mindig különleges kapcsolatai voltak az Európai Unióval", ugyanakkor bizonyos költségvetési témákban vagy a schengeni rendszer bevezetésében más utat választottak.
ám ezt a múlt évi referendumon az urnákhoz járuló 23 millió polgár többsége nem tartotta elégségesnek. Iain Lindsay azt hangsúlyozta,
Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
Sokan alábecsülik, mennyire lényeges alaposan átgondolni, milyen vállalkozási és azzal együtt adózási formát válasszanak induló cégük számára.
- Átadták a Néprajzi Múzeum új épületét - a nap hírei
- Súlyos karambol Visontánál, gyermek halt meg
- Duda: tagjelölti státust kell neki adni Ukrajnának a júniusi EU-csúcson
- Felértékelődött a pénzzé tehető értéktárgy
- Most teszik csak igazán horrorrá a természetet a kullancsok
- Különleges évfordulót ünnepel Hollywood egyik sztárpárja
Külföldi piacra lépés 2022
Tiszaújváros – Kelet-magyarországi Gazdasági Fórum 2022


