6 °C Budapest

Utolsó felszólítás: zárul a kgfb-kampány!

Pénzcentrum
2008. november 28. 09:00

Ezen a héten lezárul a kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási kampány. A szabályozás szerint december elseje éjfélig van lehetőség a váltásra, de a Netrisk.hu elmondta, hogy csak a vasárnap este 8 óráig beérkezett és visszaigazolt megbízások teljes körű ügyintézését tudja garantálni - írja a Napi Gazdaság.

Aki hétfőn dönt a régi biztosítása felmondásáról, annak már önállóan kell intézkedni. Az internetes alkuszcégnél a forgalmi adatok alapján megerősítették, hogy idén is sokan halogatták a döntésüket a kgfb-váltással kapcsolatban. A novemberi kampány alatt a portálon megkötött biztosítások száma - a tavalyi adatokat felülmúlva - meghaladta a 130 ezret.

A biztositastipp.hu oldalon eddig 26 ezren váltottak, az alkuszi megbízásokat itt vasárnap éjfélig fogadják el. Ezen az oldalon a szerződések harmadát az Allianz szerezte meg, őket követi a Wabard. Az utóbbi, frissen indult biztosító társaság vezérigazgatója elégedetten konstatálta az eredményeket.

PC BLOGGER & PODCASTER
Holdblog  |  2025. december 11. 11:35
Plusz egy év, plusz egy évnyi HOLD After Hours és HOLDBLOG. És plusz egy kérdőív, már hagyomány, hog...
MEDIA1  |  2025. december 11. 11:31
Hadházy Ákos szerint vélhetően azért kellettek a 4iG Műsorszóró Infrastuktúra Kft. eladásából szárma...
Bankmonitor  |  2025. december 11. 08:48
Külterületen fekvő, vagy épp zártkerti lakóingatlant szeretnél vásárolni? Figyelem jövőre már ezt az...
iO Charts  |  2025. december 10. 10:01
A startupokról már rengeteget írtam, nyilván ezen befektetések végső célja a startup exit. Ez egyált...
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. december 11. csütörtök
Árpád
50. hét
December 11.
Nemzetközi hegynap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?