Rumokat elemeztek a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szakemberei.

Óriási tévedés történt: rengetegen kaptak ingyen pénzt a Google Pay-en, vissza sem kell adni
Tévedésből utalt ki 3400 és 340 ezer forint közötti összegeket a Google a Pay alkalmazás felhasználóinak. Az járt jól, aki elköltötte a pénzt, mire észrevették a hivbát, mivel azt a cég nem veszi vissza.
Tévedésből utalt 10 és 1000 dollár közötti (azaz kb 3400 és 340000 forint) összegeket a Google Pay több felhasználónak is. Az Ars Technika nevű portál szerint az ingyen pénzt a cég jutalomprogramján keresztül kapták a vásárlók.
A portál úgy gondolja, hogy a pénzeket hivatalos applikációtesztelőknek, vagy Google-alkalmazottaknak kellett volna megkapniuk. Az érintetteknek később e-mailen szólt a Google a hibáról, és a pénzt vissza is vették a virtuális számláról. Jobban jártak azok, akik a pénzt addigra elköltötték, mert a cég azt közölte, hogy amennyiben nem tudják visszavonni az ingyen pénzt a Google Pay-ből, akkor az a felhasználóé marad, nem követelik vissza.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Milliárdos biznisz a háttérben: a göngyölegtisztítás lehet a magyar beszállítók aduja
Pirint Tamást, a Logicon Invest ügyvezetőjét kérdeztük.
-
Ez Magyarország egyik legkedvezőbb vállalati hitelterméke (x)
Már igényelhető a Nemzeti Bajnokok Hitelprogram akár 30 százalék vissza nem térítendő támogatással kombinált kamatmentes kölcsöne az MFB Pont Plusz hálózatban.


