Több közterület kapott új nevet. Hatalmas költséggel járó táblacserélgetések kezdődnek meg a közterület felügyeletnél és a BKV-nél. De vajon az ott lakoknak mennyire kell a pénztárcába nyúlnia az új név miatt?
Az okiratok többségében szereplő címeket elég csak annak lejártakor módosítani. Egyedül a lakcímigazoló kártyán szereplő címet kell átíratni, de ez illetékmentes. Így maximum csak a sorban állással kell töltenünk az időnket, és bosszankodhatunk a szabadidő elvesztéséért.
Ugyancsak sorban állás és idegtépés lehet a közszolgáltató vállalatoknál (bank, mobilszolgáltató, víz, gáz, villany stb.) való ügyintézés, levelezési címünk módosítása. Viszont ilyen ügyekből sem merül fel egyéb költsége a lakóknak. Leveleiket is megkapják még egy jó ideig a régi címük szerint is.

Kilátástalan helyzetben rengeteg magyar: hiába az Otthon Start, CSOK, nekik sosem lesz saját lakásuk
A GKI friss elemzése szerint a hazai lakásárrobbanás jelentős része az elmúlt két évre koncentrálódott.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.


