Egyre több magyar utazó radarjára kerül fel, mert ez a térség továbbra is az egyik legkedvezőbb árú vízparti úti cél a balkánon.
Megjelent a közbeszerzési felhívás az M86 autóút Körmend (M80) - Szombathely-Zanat kelet (M86) közötti tanulmánytervének és engedélyezési tervdokumentációjának elkészítésére.
Az uniós közbeszerzési értesítőben a NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. tette közzé a felhívást. Az autóút tanulmánytervének és engedélyezési tervdokumentációjának elkészítésére, továbbá az építési engedély megszerzésére kiírt felhívás alapján a nyertesnek 22 hónap áll majd rendelkezésére a szolgáltatások elvégzésére.
Kiderült, hogy a teljes tervezendő gyorsforgalmi úthossz egybefüggően 26 kilométer lesz, új nyomvonalon épü ki, 2x2 sávban, fizikai elválasztással. A nyomvonal a tervezett M80-M86 és a 8 és 86 sz. főutak által határolt csomópontjából indul.
Az ajánlatokat idén december 20-án, délelőtt 9 óráig lehet benyújtani.
-
Jelentős átrendeződés a lakossági megtakarításoknál: egyre nyitottabbak a magyarok a részvényekre
Az MBH Befektetési Bank vezérigazgató-helyettese szerint nő a kockázatvállalási hajlandóság.
-
Új női-férfi ügyvezető párossal és történelmi beruházással erősít a Rossmann Magyarország (x)
2026. július 1-től Szimeiszter Éva és Váradi István közösen vezetik a Rossmann Magyarországot.
-
A folyamatosan fejlődő Audax megújítja vállalati arculatát (x)
Több mint energia – intelligens menedzsment, hogy ügyfeleik arra fókuszálhassanak, ami igazán számít
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








