Shakira Mexikóvárosban, a nyitómeccs előtt lép majd fel a nyitóünnepségen, de nem az lesz belőle az egyetle.
Hamarosan kezdődik a németországi Drebkauban a XVIII. Kettesfogathajtó Világbajnokság, ahol a magyarok címvédőként egyéniben és csapatban is megmérettetik magukat. Magyarország összesen hat versenyzőt küld az idei világversenyre: a háromfős nemzeti válogatott (Hölle Martin, Ifj. Dobrovitz József és Osztetág Kristóf) mellett egyéni indulóként a nyolcadik világbajnokságára készülő Hódi Károlynak, valamint a világbajnoki újoncoknak számító Dr. Tóth Andreának és Szabó Rolandnak szoríthatunk. A HelloVidék a szeptember 11-15. között rendezett világbajnokságról és a felkészülési időszakról beszélgetett a csapat menedzserével, Szilágyi Zsolttal és az egyik világbajnok versenyzővel, Ifj. Dobrovitz Józseffel.
"A héten a lovak átlazítása zajlik: ilyenkor már nem hajtjuk meg annyira a lovakat, nehogy elfáradjanak a versenyre. Az a fontos, hogy a versenyre a lehető legjobb formájukban vigyük őket, ezért ilyenkor már főképp egyes fogatban hajtjuk őket. A díjhajtáshoz szükséges utolsó csiszolásokat most végezzük el, illetve indulás előtt még az akadályhajtást gyakoroljuk. Remélem, hogy a lovak jó kondíciós állapotban lesznek a világbajnokságon" - mondta el a HelloVidéknek Ifj. Dobrovitz József.
A teljes interjút ide KATTintva tudod elolvasni.
Mégis, mi folyik a pesti agglomerációban? Rengetegen költöznek éppen ide 2026-ban: tudhatnak valamit
Lapunk 2026-ban is megvizsgálta, hogy a szűkebb értelemben vett agglomeráció települései közül melyeken nőtt kiugróan a lakosságszám
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.







