Megnövekedett a lakossági kereslet az állampapírok piacán
A Pénzügyminisztérium sajtóközleménye szerint a napokban jelentősen megnövekedett a forgalom a Magyar Államkincstár állampapírt forgalmazó irodáiban az elmúlt hetekben. A lakosság jelenleg napi egymilliárd forint értékben vásárol állampapírt.

