Nagyon teper a MÁV: plusz pénzt kapnak karácsonyra a vasutasok
37 ezer dolgozó örülhet.
37 ezer dolgozó örülhet.
20 százalék is lehet a kedvezmény.
2019-ben állhatnak forgalomba.
Aki elfelejti, az borsos bírságot fizethet.
Ezt mindenképp szerezd be október 31-ig.
Milliárdokat tolnak a vasútba, mégis hanyatlik.
Intercity-k, személyvonatok és gyorsvonatok is érintettek.
Nagyon fukar az állam, mint munkáltató.
Videón a csodajárgány.
Készül a WHO-s javaslatcsomag.
Ezzel is próbálják megakadályozni a létszámhiány növekedését.
Ez mégis kinek az ötlete volt a vasútnál?
A MÁV úgy döntött, felveszi a harcot a jegyszedők és az utasok testi épségét, valamint a közönség vagyontárgyait veszélyeztetők ellen, már tesztelik is a megfigyelő funkciókkal felszerelt két lábon járó biztonsági kamerákat.
Nem fognak örülni, akik már megszokták.
Nem mindenhol találkozhatsz majd velük.
Van, amiből sok van, van, amiből kevés.
Elfogadják a GYSEV, a MÁV-START és a Volánok járatain.
Budapesten a legnagyobb a gikszer.
A munkavállalói ajánlást a hiányszakmáknál vezetik be.