Újra terjed a közösségi médiában a Covid-oltás és a vetélés közötti állítólagos kapcsolat. A friss állítások azonban félreértelmezik a korábbi kutatások adatait. Következzenek a tények!
Különös feliratú és mintázatú bútorok keltették fel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársainak figyelmét egy bolgár autóban az M7-esen.
Mint a Nemzeti Adó- és Vámhivatal közleményében írja, egy férfi és egy nő is utazott abban a Bulgáriából érkező személyautóban, amit a pénzügyőrök egy alapos szemlére kísértek ki a székesfehérvári pihenőbe.
Az autóból Chanel és Gucci feliratú asztalok és székek kerültek elő a vizsgálat során. A harsány stílusú, elitnek tűnő lakberendezési tárgyakat a védjegyek jogosulti képviselője is szemügyre vette és megállapította, hogy azok sértik a jogtulajdonos szellemi tulajdonjogát, azaz engedély nélkül gyártották a bútorokat. Így néztek ki a lefoglalt termékek

A közel kétmillió forint vagyoni hátrányt okozó árut a pénzügyőrök lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése bűncselekmény gyanúja miatt indítottak eljárást.
Címlapkép: NAV
Különleges termékek érkeznek a Lidl, Tesco, Penny áruházaiba: ilyen akció csak egyszer van egy évben
Alig pár hét, és itt a sulikezdés. Ezt a boltok is tudják, úgyhogy nagyüzemben tolják az iskolakezdési akciókat.







