Március 31-i Tőzsdeklubunk témája a gyógyszerárakat és támogatásokat érintő vita, ezek hatásai a profitabilitásra, vendégünk lesz Bogsch Erik, a Richter vezérigazgatója és Vágó Attila, a Concorde vezető elemzője.

Vágó Attila 1991-ben diplomázott a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetemen. Első munkahelye a Tőzsde Kurír volt, majd alapító munkatársa és tulajdonosa a Bank & Tőzsde pénzügyi hetilapnak.
Vágó 1994 januárjában csatlakozott a három hónappal korábban alapított Concorde-hoz elemzőként. Jelenleg vezető elemzői pozíciót tölt be. 2001-ben az "Év elemzője" díjat elnyerte a Budapesti Értéktőzsde szakmai szavazásán.
Részvényelemzőként az alábbi területekkel foglalkozik:
- Gyógyszeripar
- Olaj és gázszektor
- Bank
- Áramszolgáltatók
- Danubius
-
Mától újra rendelhető a Lidl és a Tisza cipő egyedi sneakere - Sietni kell, csak 1 hétig elérhető
Az előrendelés most is kizárólag a Lidl Plus alkalmazás Click&Pick funkcióján keresztül lesz elérhető.








