A kormány mai ülését követő kormányszóvivői tájékoztatón Kökény Mihály egészségügyi miniszter elmondta, hogy a kormány eltökélt abban, hogy meg kell állítani a lakossági gyógyszerterhek növekedését. Kökény elmondta, hogy a gyógyszergyártók tavaly 20%-os bevétel növekedést értek el, s a lakosság gyógyszerfogyasztása igencsak magas. Ez 3 féle módon lehet finanszírozni: - az adófizetők pénzéből - a betegek pénzéből - a gyógyszergyártók önmérsékletével Kökény elmondta, hogy Magyarország a harmadik utat választotta. A miniszter elmondta, hogy a gyógyszergyártók jelentősen növelték az elmúlt időszakban az eladás ösztönzést, mely a gyógyszer árak 25%-át teszi ki.
-
Rengeteg magyarnak könnyítheti meg az életét ez az új app: sokan nem is tudják, mennyit nyerhetnek vele
Egyetlen applikációban kezelhetők a különböző bankszámlák.
-
Forex kereskedés kezdőknek: hogyan működik a devizapiac? (x)
A devizapiac a globális pénzügyi rendszer egyik legnagyobb és leggyorsabban mozgó terepe. Megértése alapos felkészülést, kockázattudatosságot és fegyelmezett döntéshozatalt igényel.







