Mindhárom jelentős regionális olajcégnek a mai nappal nyilvánosságra kerültek az eredményei. Az alábbiakban négy - általunk kiválasztott - szinten hasonlítjuk össze a teljesítményeket. A grafikonokhoz nem kívánunk kommentárt fűzni, csupán annyit tartunk érdemesnek kiemelni, hogy 2002-ben és 2003-ban az állami árszabályozás miatt a minimális pozitív eredmény ellenére sem termelt gazdasági értelemben pozitív megtérülést a MOL gázüzletága (ezt az EBITDA-szint és a cash generáló képesség terén kell leginkább figyelembe venni).

Rendkívüli bejelentést tett Kátai-Németh Vilmos: 2 hét extra szabadságot kap rengeteg magyar dolgozó
A kormány három hétre növeli az apaszabadság időtartamát, amelyet egyúttal összehangol a csecsemőgondozási díjjal (CSED) és a szülői szabadsággal is.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







