Csökkentette az első negyedévre vonatkozó árbevételi várakozását tegnap este az Intel, aminek következtében a részvények árfolyama 1.9%-kal csökkent a zárás utáni kereskedésben.
A cég 8 és 8.2 mrd dollár közötti árbevételt vár az első negyedévre vonatkozóan, szemben az előző gyorsjelentéskor közzétett 7.9-8.5 mrd USD-vel.

A korábbi várakozásoknál gyengébb negyedév oka az erőteljes negyedik negyedév, valamint a szezonális hatások.
A cég továbbra is 60%-os bruttó fedezeti szintet prognosztizál

Az Intel részvényeinek az árfolyama 2,1%-kal emelkedett a tegnapi kereskedésben, a zárás után azonban a bejelentés hatására 1,9%-kal estek a papírok.

NULLA FORINTOS SZÁMLAVEZETÉS? LEHETSÉGES! MEGÉRI VÁLTANI!
Nem csak jól hangzó reklámszöveg ma már az ingyenes számlavezetés. A Pénzcentrum számlacsomag kalkulátorában ugyanis több olyan konstrukciót is találhatunk, amelyek esetében az alapdíj, és a fontosabb szolgáltatások is ingyenesek lehetnek. Nemrég három pénzintézet is komoly akciókat hirdetett, így jelenleg a CIB Bank, a Raiffeisen Bank, valamint az UniCredit Bank konstrukcióival is tízezreket spórolhatnak az ügyfelek. Nézz szét a friss számlacsomagok között, és válts pénzintézetet percek alatt az otthonodból. (x)








