20 °C Budapest

K&H Equities ügy: alakul a pertársaság?

Pénzcentrum
2004. március 5. 08:39

Ma találkoznak a K&H Equities botrányban érintett legaktívabb ügyfelek képviselői Magyar György ügyvéd irodájában és egyeztetnek a tervezett pertársaság megalakításáról - írja mai számában a Napi Gazdaság.

Magyar György elmondása szerint elképzelhető, hogy akár már a jövő héten eljuthat megbeszéléseik eredményeképpen a bíróságra a keresetük, melyet az tett szükségessé, hogy a PSZÁF az ügyben olyan levelet írt nekik, miszerint ő már minden rendelkezésre álló eszközt kimerített az ügyben.

A Napi információi szerint közben szerdán megszülettek az első megállapodások a K&H Equities és egyes ügyfelek között az elszámolással kapcsolatban, ezek száma azonban nem tekinthető jelentősnek.

HR BLOGGER
laskainelli  |  2025.06.18 16:38
Nem mindig egy nagy veszekedés, hűtlenség vagy egy drámai szakítás hozza el a végét egy kapcsolatnak...
vezetoi-coaching  |  2025.06.18 10:19
Ne siesd el a választ… felnőtt fejjel én elsiettem, talán (biztos?) rosszul értelmeztem Buddha 4 nem...
hrdoktor  |  2025.06.16 14:19
A modern életvitel gyakran együtt jár a tartós stresszel, amely nemcsak a hangulatunkat, de egész sz...
coachco  |  2025.06.15 23:13
Egy mélyen bevésődött fiatalkori helyszínre visszatérni negyvenegy év után, hát, mit is mondjak......
kovacstunde  |  2025.06.07 08:00
Atomizálódnak a családok, csökken a kötődések száma és mértéke, ezzel párhuzamosan pedig növekszik a...
Temérdek magyar él óriási tévhitben: azt hiszik, olcsón vásárolnak, pedig így sokkal jobban megérné

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.

Megelégelték a fővárost, a Mátrába költöztek: lesajnált csodakertet próbál megmenteni a fiatal pár

Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?

Három kiló ruháért másik három kilót kapsz - így forgasd fel a ruhatáradat! (x)

Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.

NAPTÁR
Tovább
2025. június 20. péntek
Rafael
25. hét
EZT OLVASTAD MÁR?