A Postabank és Takarékpénztár Rt. rendkívüli közgyűlését 2004. március 30. (kedd) 10.00 órára hívja össze.
A közgyűlés helye: Hunguest Hotel Platánus (Budapest VIII., Könyves Kálmán körút 44.)
A közgyűlés napirendje
1. Döntés a társaság és az ERSTE Bank Hungary Rt. egyesüléséről, az egyesülés módjának és az egyesült társaság formájának meghatározása.
2. Előzetes felmérés a közgyűlésen, hogy ki kíván az egyesült társaság részvényesévé válni, az igazgatóság felhatalmazása az ezzel kapcsolatos további feladatok elvégzésére.
3. Az igazgatóság felhatalmazása az egyesüléshez szükséges dokumentáció elkészítésére.
JÓL JÖNNE 3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 63 632 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,39%), de nem sokkal marad el ettől a K&H Bank (THM 10,82%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
4. Az egyesüléshez szükséges vagyonmérleg- és vagyonleltár-tervezetek fordulónapjának meghatározása.
5. Az egyesüléshez szükséges vagyonmérleg- és vagyonleltár-tervezeteket felülvizsgáló könyvvizsgáló kijelölése.
Az esetleges határozatképtelenség esetén szükségessé váló megismételt közgyűlés időpontja 2004. március 30. 13.00 óra, a helyszín és a napirend változatlan.
Rendkívüli bejelentést tett Kátai-Németh Vilmos: 2 hét extra szabadságot kap rengeteg magyar dolgozó
A kormány három hétre növeli az apaszabadság időtartamát, amelyet egyúttal összehangol a csecsemőgondozási díjjal (CSED) és a szülői szabadsággal is.
Leépítés jön egy német autóipari cég magyarországi vállalatánál: rengeteg dolgozó kerülhet az utcára
200 fejlesztési pozíció megszüntetését tervezi magyarországi működésében a thyssenkrupp Automotive Technology
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







