És nyilván nem ez az utolsó devizás botrány.
Miközben a főbb devizakeresztekben láttunk érdemi mozgásokat az elmúlt két kereskedési napon, addig a forint az euróval szemben jóformán mozdulatlan volt ma reggelig a 296,5 körüli szinten. Aztán ahogy visszatértek a tegnapi munkaszüneti nap után a piacra a londoni nagyobb szereplők, rögtön érdemi mozgást mutatott is a a forint: ezúttal a gyengülés irányába. Közben viszont lényeges makroadat sem hazánkban, sem külföldön nem jelenik meg.
Ahogy bekapcsolódtak a kereskedésbe a nagyobb londoni szereplők, hirtelen megmozdult a forint is: az euró jegyzései 297 alattról 298 körülig ugrottak. Utoljára múlt csütörtökön járt itt a kereskedés.

Szinte semmi sem fejleszti olyan gyorsan és hatékonyan a legkisebbek agyát, mint a társasjáték.
Drágulnak az ingatlanok, emelkednek a hitelkamatok: ez pedig szinte egyenes út a lakhatási válsághoz. Nálunk is működhet az, ahogy az USA-ban megoldották?
A Kickstarternek és az Indiegogonak hála a közösségi finanszírozási forma évek óta világszerte népszerű és most megérkezett Magyarországra is, a Brancs formájában
Sokan alábecsülik, mennyire lényeges alaposan átgondolni, milyen vállalkozási és azzal együtt adózási formát válasszanak induló cégük számára.
- A Ferencváros pólósai nyerték a döntőt
- Jó hírek a Görögországba készülőknek
- A hadiállapot meghosszabbítását kérte a parlamenttől Volodimir Zelenszkij
- Első ízben ismert be háborús bűnt egy orosz katona a bíróság előtt
- Különleges lézereket állítanak hadrendbe az orosz hadseregben
- Jenei András: a háború vége sem oldaná meg Európa energiapiaci válságát
Sustainable World 2022
Portfolio Digital Transformation 2022
Külföldi piacra lépés 2022


