Itt a McKinsey ijesztő jóslata: a dolgozók negyede is utcára kerülhet
Az új koronavírus-járvány okozta sokkhatás az elmúlt hetekben tömegeket tett az utcára.
Az új koronavírus-járvány okozta sokkhatás az elmúlt hetekben tömegeket tett az utcára.
Szó volt a moratóriumról is.
Kifejezetten az új koronavírus okozta légzési elégtelenség kezelésében hatékony, hordozható lélegeztetőgépet fejlesztettek ki vállalati-egyetemi együttműködésben magyar szakemberek.
Most annak jártunk utána, miért hasznos, ha a karantén alatt növényekkel foglalkozunk, valamint, hogyan hat ez a mentális egészségünkre. Lássuk, mit mond a szakértő!
Hasznos lehet a jövőben.
Appon keresztül megy a dolog.
A szakemberek a piac fokozatos élénkülését és az enyhülő társadalmi korlátozások miatt tovább emelkedő keresletet várnak a következő időszakban.
Eddig négy vizsgaközpont van, ahol le lehetne majd tenni a vizsgát.
Könnyebb lesz rajtuk segíteni.
Folynak az ellenőrzések.
Nem csökken az érdeklődés a babaváró támogatás iránt a koronavírus-járvány ideje alatt sem.
2020 márciusában 529 cégalapítás került közzétételre az építőiparban, ami 9 százalékkal még a 2019-es havi átlagot is meghaladja.
23 hajléktalannak lett pozitív a tesztje egy pesti szállón. Nem ez az egyetlen intézmény, ahol fertőzötteket találtak.
Rendhagyó körülmények között, szigorú egészségügyi-biztonsági szabályok betartása mellett, de zajlik a munka a felsőoktatásban.
Közel 37, 5 ezer diák nem rendelkezik a szükséges eszközökkel, vagy még internettel sem.
Egy friss ajánlás szerint olyan tanár is érettségiztethetne idén, aki nem is dolgozik az iskolában.
A belföldi küldeményforgalomban a karácsony előttihez fogható pezsgést tapasztalnak a futárszolgálatok.
Márciusban 281 ezerre nőtt az álláskeresők száma Magyarországon, hirtelen ötezer 55 év feletti magyar veszítette el a munkáját.
Múlt héten egy műszakban részlegesen újraindult a termelés a győri Audi-gyárban, a vállalat most arról tájékoztatott, hogy a teljes visszarendeződés még hetekig tarthat, a dolgozók többsége egyelőre szabadságon van.
2098 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma