Gyanúsítottként hallgatott ki a rendőrség egy férfit, aki az eltűnt Egressy Mátyás mobiltelefonját tulajdoníthatta el.
Szombaton 469 centiméterrel Vácnál tetőzött a Duna – a folyó azóta apadásba kezdett.
Szombaton 469 centiméterrel Vácnál tetőzött a Duna – írja az Időkép a Hydroinfo adatai nyomán. A folyó azóta lassú apadásba kezdett.
Budapesten szombat este érte el a csúcsot 573 centiméteres vízállás mellett. Az árhullám azonban nem érte el azt a szintet, amely indokolná az elsőfokú árvízvédelmi készültség bevezetését. Múlt hétfőn a vízszint mindössze 280 cm volt a főváros területén.
A Duna vízgyűjtőjére érkező jelentős mennyiségű csapadék szemmel látható emelkedést eredményezett - Verőcén például a homokos röplabdapálya, játszótér és a strand is víz alá került.
A Verőce felé vezető úton, a 12-es út mellett található ártéri terület szintén víz alatt áll, a Duna felszínén pedig rengeteg hordalék úszik.
-
Gyors, egyszerű, átlátható: digitális persely a Gránit Banktól (x)
Forintban és devizában is félre lehet tenni a vágyott célokra
-
A Gránit Bank ügyfelek közel 45 százaléka költségmentesen bankolt 2025-ben (x)
Jelentős részük pénzt is keresett bankszámlájával
-
A 2=3 akcióval a legkisebb turisztikai szereplők hitelfelvételi kedvét élénkíti a kormány (x)
2,5% kamat, állami támogatás, valódi segítség – új szintre lépett a turisztikai finanszírozás
Agrárium 2026
Retail Day 2026
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában







