A hőség miatt megnövekedett a fogyasztás Nagyrábén, ezért a vízmű elrendelte a korlátozást.
A börtönből üzennek a rabok a családtagjaiknak, hogy tartsák be a járvány miatt meghozott intézkedéseket - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BVOP) szombaton.
A közlemény szerint a börtönben forgatott videókban egy fogvatartott magyarázza el társainak és családtagjaiknak a koronavírus-járvány megelőzésével kapcsolatos fontosabb tudnivalókat.
A BVOP azt írja, hogy a fogvatartottak részére készített kisfilmet az ország valamennyi börtönében levetítik, valamint közzétettek egy, a hozzátartozók számára szóló videót is.
A közleményben emlékeztetnek arra, hogy a koronavírus-járvány miatt a magyar börtönökben is ideiglenes korlátozó intézkedéseket vezettek be.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







