Megszólalt Orbán Viktor: 1 hét múlva jöhet az újabb árstop Magyarországon?
Orbán Viktor figyelmeztette a kiskereskedelmi láncokat, egy hetük maradt rendezni az árakat.
Orbán Viktor figyelmeztette a kiskereskedelmi láncokat, egy hetük maradt rendezni az árakat.
Élőben adott interjút szokásos péntek reggeli rádiószereplésében Orbán Viktor miniszterelnök.
Az ipari termeléssel nincsen semmi baj Magyarországon, kereskedelmi problémák vannak, ezért van szükség a gazdasági semlegesség politikájára - jelentette ki a miniszterelnök.
A gazdasági növekedés megteremti a béremelés lehetőségét, csakhogy sok olyan külső körülmény van, ami ezt keresztülhúzhatja - mondta a miniszterelnök a közrádióban.
Orbán Viktor részletesen beszélt azokról a tervekről, melyek már korábban bejelentésre kerültek. Ezekkel tervezi a kormány beindítani újra a gazdaságot.
A gazdasági semlegesség kivívásának sikerén múlik az, hogy mekkora lehet a növekedés, de a kormány 3,5 százalékot szeretne - erről beszélt a rádióban a miniszterelnök.
A semlegességről, a gazdasági növekedésről beszélt a Kossuth Rádióban a miniszterelnök: máshogy értékeli a számokat, mint a közgazdászok, és szerinte a magyarok túlvannak a nehezén.
Az új Mercedes-modelleket is Kecskeméten gyártják majd, és egy új fejlesztést is csinál hazánkban a német autóóriás.
Július 1-től Magyarország adja az Európai Tanács soros elnökét, ezen kívül Orbán Viktor beszélt még a tanárok fizetéséről és az inflációról is.
Orbán Viktor reggel a Kossuth rádióban a fizetésemelésekről, illetve Ukrajna uniós csatlakozásáról beszélt.
Orbán Viktor miniszterelnök interjút adott a Kossuth Rádió "Jó reggelt, Magyarország!" c. műsorában.
Orbán Viktor kormányfő élő interjút ad a Kossuth Rádió "Jó reggelt, Magyarország!" c. műsorában. Percről percre közvetítjük.
Szokás szerint interjút adott Orbán Viktor a Kossuth rádióban. Mint elmondta, a magyar költségvetést mindig hiányra tervezik, ezt hitelből finanszírozza az ország.
Orbán Viktor továbbra is bízik abban, hogy az év végéig 10 százalék alá csökkenhet az infláció.
Tusványosi beszédet után a Kossuth Rádióban szólalt meg ismét Orbán Viktor.
20-25 éves időtávlatban gondolkodik most a kormány, és ez érintheti a családtámogatásokat is.
Orbán Viktor miniszterelnök reggel a Kossuth Rádióban arról beszélt, hogy jövőre már csak 6 százalékos lehet az infláció, de májusi is 22 százalék alatt lehet számításai szerint.
Újra interjút adott a közrádió reggeli műsorában a miniszterelnök. Beszélt Ukrajnáról, a rezsicsökkentésről és a gabonastopról is.
Orbán Viktor péntek reggel ismét megszólalt a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.
Orbán Viktor arról beszélt péntek reggel a Kossuth Rádióban, hogy a magyar lakosság márciusban már érzékelheti az árak növekedésének lassulását.