Különös balesetsorozat: megrázta az áram a vasúti munkásokat, aztán a mentősök is megsérültek
Bizarr baleset történt a komáromi vasútállomáson. A két munkás életveszélyes sérülést szenvedett, de túlélték, sőt, mostanra már az intenzív osztályról is kiengedték őket. A mentősök csak könnyebb sérüléseket szenvedtek.
