33 °C Budapest

Az M1-es autópályán biciklizett egy férfi

Pénzcentrum
2014. január 6. 10:02

Az M1-es autópályán kerékpározott egy győri férfi 2014. január 5-én. Győr felé közlekedett.

A police.hu szerint állampolgárok szóltak a rendőröknek a balesetveszélyes és szabálytalan helyzetről. A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság járőrei a 98. km szelvényben megtalálták a biciklist. A férfi elmondta, hogy Győrbe tartott és eltévesztette az utat.

Az 1. számú főúton akart eljutni Győr-Moson-Sopron megye székhelyére, de véletlenül az autópályára hajtott fel. Tudta, hogy szabálytalanul közlekedik a sztrádán és le is akart térni a nagyszentjánosi lehajtónál. A kerékpárost a rendőrök helyszíni bírsággal sújtották, majd biztonsága érdekében lekísérték az autópályáról.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 25. csütörtök
Vilmos
26. hét
Június 25.
Vitiligo világnapja
Június 25.
Barlangok napja
Június 25.
Tengerész világnap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?