Több ezer önkormányzati lakás áll üresen: közben rengetegen küzdenek lakhatási problémákkal
Az önkormányzati bérlakások csaknem tíz százaléka áll üresen a fővárosban, majdnem kétszer annyi, mint 2011-ben.
Az önkormányzati bérlakások csaknem tíz százaléka áll üresen a fővárosban, majdnem kétszer annyi, mint 2011-ben.
Hamarosan újból ingyenpénzt oszt az állam!
És még csak január van...
Nem mindegy, honnan szerezzük a forrást.
Várhatóan a héten már elérhető lesz a kompatibilis készülékeken.
Lassan már olyan sem lesz, aki megépíti: tetőfedőkből például nagy a hiány.
A tulajdonosok legtöbbször saját maguk próbálják értékesíteni lakásaikat vagy házaikat.
Online is elérhetők lesznek a szolgáltatások.
Rengeteget buksz, ha te is felültél neki!
Ezért kell nagyon résen lenni.
A jövő héten is télies lesz az időjárás: többször várható havazás, emellett hidegre kell készülni, többfelé napközben is mínuszok lesznek.
3 év alatt 31 százalékot emelkedtek a magyarországi árak.
Rövid idő alatt 5 centinél is több hullhat!
Mégis, kinek futja erre?
Jönnek a mínuszok, szombatról vasárnapra virradóra pedig több helyen ébredhetünk havazásra.
A szolgáltató szerint a hibát kijavították, már csak a rendszert kell feltölteni - ez viszont sokáig tart.
Fürdőszobafelújításból elégtelen!
Közel 8 éve hirdetik, az ára már majdnem a felére csökkent.
2,7 milliárd köbméter van a tárolókban.
Minden ötödik honfitársunk esett már áldozatul visszaéléseknek.