|
2025. június 24. 13:11
Így mennek neki a magyarok a Bajnokok Ligájának: öt csapat száll harcba
Két férfi és három női magyar csapat szerepel a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének mezőnyében.
Két férfi és három női magyar csapat szerepel a kézilabda Bajnokok Ligája következő idényének mezőnyében.
Nem él a női kézilabda Bajnokok Ligájába való nevezés lehetőségével az NB I-ben újoncként bronzérmes MOL Esztergom.
Női kézilabda BL: az Odense legyőzésével hetedszer aranyérmes a Győr.
A sportkedvelők számára izgalmas hónapnak ígérkezik 2025 júniusa: hazai pályán és nemzetközi porondon is rangos események várnak a magyar szurkolókra.