Koronavírusos lett Bochkor Gábor: egy negatív teszt után érte a csúnya meglepetés
Enyhe tünetei vannak.
Enyhe tünetei vannak.
3753 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 267-en vannak lélegeztetőgépen.
Ez felelős a megbetegedések többségéért több országban is.
Többféle oltás is lehet Magyarországon.
10-ből 9-en erre nem gondolnak év végén.
"Cselekednünk kell, méghozzá azonnal, hogy elkerüljük az országos egészségügyi vészhelyzetet."
Ezeket pedig mind be kellene tartnai.
Jobb lesz inkább odafigyelni.
Végre jó hírek.
Ez hogy lehet?
A hat intézmény jellemzően olyan területen található, ahol viszonylag magas fertőzésszámok fordulnak elő.
Nálunk van az egyik legjobb ára az OECD-országokban.
Komoly bírság járhat a szabályszegőknek.
Egy forgatás után tesztelték le.
Baja, Cegléd, Esztergom, Hatvan, Orosháza, Vác a listán.
A kgfb még az idén is több mint egymillió gépjárművet érint.
Rengeteg a konok magyar.
Jobb lenne erre odafigyelni!
Mind a kettőről.
Fokozott éberségre van szükség.