A karbantartási munkálatok az ATM-eken kívül - többek között - a netbankot és a mobilalkalmazást is.
Január 15. és január 22. között felfüggesztik a Vitara és S-Cross modellek gyártását az esztergomi Suzuki gyárban - írja a Portfolio.
Akadozik az ellátás a vörös-tengeri események miatt, ezért több másik európában jelen lévő gyártó, többek között a Tesla és a Volvo Car mellett a Suzuki is bejelentette, felfüggesztik a Vitara és S-Cross modellek gyártását.
A Suzuki a Reutersnek elmondta, hogy a leállás a japán gyártású motorok szállításának késedelmei miatt történt.
Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Zseniális vagy teljes zsákutca? Teszten a nagycsaládosok Teslája: ezt kínálja 23 millióért Elon Musk
Az év elején érkezett meg Európába a Tesla Model Y hétszemélyes változata, amely a megszokott családi SUV-formát próbálja még tovább feszíteni.
FRISS HÍREK
Több friss hír
Ajánlatunk
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.

Autó legolvasottabb
1
2
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 1. 07:56

Pénzcentrum | 2026. június 1. 07:11

Agrárszektor | 2026. június 1. 08:14




