Az új vezető Surján Orsolyát váltja, aki mindössze egy évig töltötte be a tisztséget.
Már 159 ember van kórházban elkülönítve Magyarországon koronavírus-gyanúval.
A koronavirus.gov.hu oldalon a reggel frissített adatokhoz képest módosult az új koronavírus gyanúja miatt elkülönítettek száma. Vasárnap reggel még 91-en voltak kórházban elkülönítve fertőzésgyanúval, míg délelőtt 159-re ugrott a számuk, 1236 mintavétel mellett.
A fertőzöttek száma nem változott a reggelihez képest. Az újabb két magyar állampolgárral, 32-ra nőtt a Magyarországon diagnosztizált fertőzöttek száma.
Tegnap összesen11 új esetet regisztráltak hazánkban.
Minden a koronavírusról itt - KATT!
Alattomos kór pusztít Magyarországon: több millióan érintettek, de alig kérnek az orvosi segítségből
Az elhízás több mint 200 szövődménnyel hozható összefüggésbe, mégis csak az érintettek kis része kér orvosi segítséget.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.
-
Több mint 4400 termék árát csökkentette tavasszal a dm (x)
Miközben a drogériákban sokan még mindig azt érzik, hogy „minden drágább”, a dm tavasszal látványosan belenyúlt az árakba.








