|
2020. április 27. 07:04
Nagyon terjed a koronavírus Magyarországon: ezekben a megyékben van a legtöbb fertőzött
2583 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.
2583 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.
931 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 52-en vannak lélegeztetőgépen.
Kövesd velünk az eseményeket!
Mindennapok egy gyermekotthonban karantén idején.
Sokan nem fognak örülni.
Legalábbis eddig.
Ezt mondja ő.
Több forgatókönyv lehetséges.
Van egy egészen aggasztó is.
Online jelenlét mindenkinek!
Sok sportkedvelő örülne neki.
Itt a tavasz és egyre több a napos órák száma, ha van némi megmunkálható terület az udvarunkon, kertünkben, most érdemes belefogni a kertészkedésbe, tereprendezésbe is.
Mutatjuk a teljes listát.
Kérdés, hogy reagálnak az emberek.
Persze ez még csak terv.
Mutatunk mindent, ami fontos.
Mutatjuk a részleteket.