A Pénzcentrum 2025. május 12.-i hírösszefoglalója, deviza árfolyamai, a hatoslottó nyerőszámai, heti akciók és várható időjárás egy helyen!

Keddtől beindul a zivatargyár, addig viszont jó idő lesz - írja az Időkép.
A húsvét további részében enyhe, száraz léghullámok töltik ki a Kárpát-medence térségét, melynek köszönhetően nem is tavaszi, hanem inkább nyárias hőmérsékletekben lesz részünk, hétfőn és kedden akár 22-27 fok közötti maximumokkal - írják.
Azonban nem tart sokáig az átlagosnál jóval enyhébb idő, keddtől ugyanis nedvesebb, labilisabb légtömegek érkeznek fölénk és beindul a zivatargyár: egyre többfelé dörren majd meg az ég, alakulnak ki kisebb-nagyobb kiterjedésű záporok, zivatarok, melyek környezetében erős, viharos széllökések is előfordulhatnak majd. A hevesebb viharokat kisebb méretű jég, felhőszakadás kísérheti - áll az előrejelzésben.
A jelenlegi számítások szerint a változékony idő egész héten velünk marad, pénteken pedig egy hidegfront érkezése körvonalazódik, amely mögött jó pár fokkal visszaeshet majd a hőmérséklet: szombattól az átlagosnál néhány fokkal hidegebb napok ígérkeznek.

Óriási változás élesedik a Liszt Ferenc repülőtéren: erről tudj, ha repülővel mész nyaralni 2025-ben
Bár egyes piaci szereplők a légi közlekedésben a 2024-eshez képest is jelentős késésekre, káoszra számítanak, a budapesti szakértők ennél jóval optimistábbak.

Indulhat a tippelés meddig bírja a Petőfi híd: a felújítás tervezésének megpályáztatására sincs pénz
Budapest vezetése egyelőre nem tudja megkezdeni a súlyosan korrodálódott Petőfi híd felújítását.
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Műtárgyak, mint befektetés: trend vagy lehetőség? (x)
Rolex és Vaszary uralják ma az értékkövető piacot
Portfolio Gen Z Fest 2025


