Egy kicsit fellélegezhetünk: javult a levegőminőség

MTI
2020. január 4. 18:00

Az ország nagy részén javult a levegőminőség.

A Nemzeti Népegészségügyi Központ adatai szerint szombaton már csak Pécs, Várpalota és Szentgotthárd levegőjét minősítették kifogásoltnak a magas szállópor-tartalom miatt. A többi településen elfogadható a levegő minősége.

A meteorológiai előrejelzés alapján szombaton még jellemzően élénk, néhol erős lesz a szél. Vasárnap viszont már sokfelé erős, főként a Dunántúlon akár viharos is lehet a légmozgás, így tovább tisztulhat a levegő.

NEKED AJÁNLJUK
NAPTÁR
Tovább
2026. június 24. szerda
Iván
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. június 24. 20:28