28 °C Budapest
Caucasian smiling young woman call center worker, teacher or manager, wearing  a headset talking on video call with colleagues or clients, gesturing with hands while sitting at

Új magyar fejlesztés élesedett az interneten: tömegek számára lehet könnyebb az álláskeresés?

2024. december 16. 18:33

Magyarországon eddig nem létezett olyan online felület, ahol az érdeklődők egy helyen informálódhattak volna a cégek tevékenységéről, termékeiről, méretéről, árbevételéről vagy akár az eszközparkjáról. Pedig ezek az információk mind szükségesek ahhoz, hogy megfelelő üzleti partnert, beszállítót vagy szolgáltatót találjon egy vállalkozás. A most indult platform célja a hazai vállalkozói közösség erősítése, valamint a piaci szereplők közti együttműködés elősegítése, üzleti kapcsolatok építése.

A vallalkozas.com Magyarország új – vállalkozókra és vállalkozásokra szabott – keresőoldala, ahol egy helyen érhetőek el a cégprofilok, valamint a legfrissebb hírek, termékek és szolgáltatások - derül ki az oldal sajtóközleményéből.

A platform a magyar cégek számára nyújt bemutatkozási lehetőséget különféle iparágakban, támogatva a kapcsolatteremtést és az üzleti együttműködést. 

„Egy vállalkozás sikere nemcsak a saját tevékenységén múlik, hanem a más cégekkel, partnerekkel való együttműködésén, kapcsolatain is. A magyar üzleti élet szereplői számára fontos lehet, hogy ne csak az ismeretségen, ajánlásokon alapuló kapcsolatokra szorítkozzanak. Az új platform a magánszemélyek számára is hasznos funkciókat kínál” – fogalmazott Bertók Zoltán vezérigazgató.

A felhasználók a weboldalon kategóriák és régiók szerint böngészhetnek, hasznos céginformációkhoz és referenciákhoz is hozzáférhetnek, az innovatív keresőfunkciók segítségével pedig könnyedén megtalálhatják az igényeiknek leginkább megfelelő cégeket, elősegítve a megalapozottabb döntést.

Az oldal emellett állásajánlatokat, illetve egyéb releváns üzleti tájékoztatást is kínál, így hasznos forrás lehet mind az érdeklődők, mind a kezdő és tapasztalt üzlettulajdonosok számára is. 

JÓL JÖNNE 2 MILLIÓ FORINT?

Amennyiben 2 000 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 42 386 forintos törlesztővel a Raiffeisen Bank nyújtja (THM 10,35%), de nem sokkal marad el ettől a CIB Bank (THM 11,29%-ot) és a MagNet Bank (THM 11.68%-ot) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)

Együttműködésben a Demján Sándor Programmal

Az új funkció lehetőséget nyújt arra is, hogy a cégek gyorsan és egyszerűen létrehozhassák saját mini weboldalukat, amelyet önállóan szerkeszthetnek, miközben egyedi tartalmakkal – például képekkel, videókkal vagy kiadványokkal – tehetik még színesebbé és informatívabbá az online térben róluk megjelenő arculatot.

Ez az innováció összhangban van a kormányzati Demján Sándor Programban meghirdetett, „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” elnevezésű akcióterv célkitűzésével.  A regisztráció most ingyenes! - tették hozzá.

Címlapkép: Getty Images

Jelentem Mégsem
0 HOZZÁSZÓLÁS
Csak bejelentkezett felhasználó szólhat hozzá. Belépés itt!
A kommentkezelési szabályzatot itt találod.
Még nincsenek hozzászólások. Legyél te az első!
NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. július 8. szerda
Ellák
28. hét
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?