2026. október 31. szombat 20:30
|
Swissporarena, Lucerne
Játékvezető: Alessandro Dudic
Hazai kezdőcsapat
Luzern
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Edző: Jorg Portmann (SUI)
Vendég kezdőcsapat
FC Sion
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Edző: Didier Tholot (FRA)
Idővonal
Luzern
FC Sion
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
Luzern
FC Sion
Statisztikai adatok
Luzern
FC Sion
48
Labdabirtoklási arány
52
108
Támadások
103
59
Veszélyes támadások
63
1
Kaput eltaláló lövések
2
6
Kaput elkerülő lövések
9
3
Szögletek
4
2
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
1
2
Blokkolt lövések
6
Hazai cserék
- 61' Oscar Kabwit Tshikomb ⇄ Tyron Owusu
- 78' Mio Zimmermann ⇄ Lucas Manuel Silva Ferreira
- 78' Andrejs Cigaņiks ⇄ Nando Toggenburger
- 87' Daniel Mikołajewski ⇄ Adrian Grbić
Hazai sárga lapok
Vendég gólszerzők
- 65' Kreshnik Hajrizi (öngól)
- 79' Rilind Nivokazi
Vendég cserék
- 72' Kreshnik Hajrizi ⇄ Noé Sow
- 72' Donat Rrudhani ⇄ Josias Lukembila
- 72' Théo Berdayes ⇄ Franck Surdez
- 72' Winsley Boteli Mokango ⇄ Rilind Nivokazi
- 80' Ylyas Chouaref ⇄ Benjamin Kololli
Vendég sárga lapok
Forma
Luzern
FC Zurich-Luzern 2-1 (1-0)
2026.10.24
2026.10.24
Lugano-Luzern 4-0 (1-0)
2026.10.10
2026.10.10
Luzern-Grasshopper 5-1 (2-0)
2026.09.19
2026.09.19
Luzern-FC Basel 1893 2-4 (1-2)
2026.09.13
2026.09.13
Luzern-Young Boys 3-3 (1-0)
2026.09.05
2026.09.05
Luzern-Vaduz 2-1 (0-0)
2026.09.02
2026.09.02
Luzern-Servette 1-1 (1-1)
2026.08.29
2026.08.29
Luzern-Lausanne Sports 1-0 (1-0)
2026.08.22
2026.08.22
Luzern-St. Gallen 2-2 (1-0)
2026.08.09
2026.08.09
FC Sion-Luzern 3-0 (1-0)
2026.08.02
2026.08.02
FC Sion
FC Sion-Lausanne Sports 1-0 (1-0)
2026.10.25
2026.10.25
Servette-FC Sion 3-0 (2-0)
2026.10.10
2026.10.10
FC Sion-FC Zurich 1-1 (1-1)
2026.09.19
2026.09.19
Grasshopper-FC Sion 2-5 (1-1)
2026.09.15
2026.09.15
St. Gallen-FC Sion 0-3 (0-2)
2026.09.12
2026.09.12
FC Sion-Thun 3-2 (1-1)
2026.09.06
2026.09.06
FC Basel 1893-FC Sion 1-2 (1-0)
2026.09.03
2026.09.03
FC Sion-Lugano 1-2 (0-1)
2026.08.30
2026.08.30
FC Sion-Vaduz 3-2 (1-2)
2026.08.09
2026.08.09
FC Sion-Luzern 3-0 (1-0)
2026.08.02
2026.08.02
Egymás elleni eredmények
2026. február 7.
FC Sion - Luzern
0-0 (0-0)
2026. január 24.
FC Sion - Luzern
1-1 (1-1)
2025. október 4.
Luzern - FC Sion
3-3 (2-0)
2025. február 23.
Luzern - FC Sion
2-1 (1-0)
2024. november 10.
FC Sion - Luzern
4-2 (2-0)
2024. augusztus 3.
Luzern - FC Sion
1-0 (0-0)
2024. március 22.
Luzern - FC Sion
2-1 (1-0)
2023. május 25.
FC Sion - Luzern
1-2 (1-0)
2023. április 2.
Luzern - FC Sion
1-2 (0-0)
2022. október 15.
FC Sion - Luzern
2-0 (1-0)
2022. augusztus 27.
Luzern - FC Sion
2-0 (2-0)
2022. május 11.
FC Sion - Luzern
1-3 (0-1)
2022. február 13.
Luzern - FC Sion
1-0 (0-0)
2021. november 6.
Luzern - FC Sion
0-1 (0-0)
2021. szeptember 23.
FC Sion - Luzern
1-1 (1-0)
2021. május 12.
FC Sion - Luzern
1-1 (0-0)
2021. március 21.
Luzern - FC Sion
1-1 (0-0)
2020. december 12.
FC Sion - Luzern
1-2 (0-0)
2020. december 2.
Luzern - FC Sion
2-0 (0-0)
2020. július 22.
Luzern - FC Sion
1-2 (0-2)
2020. július 2.
FC Sion - Luzern
0-2 (0-1)
2019. október 20.
Luzern - FC Sion
3-1 (0-1)
2019. augusztus 25.
FC Sion - Luzern
2-1 (1-0)
2019. április 7.
FC Sion - Luzern
2-2 (1-1)
2019. február 13.
Luzern - FC Sion
1-3 (1-1)
2018. december 1.
FC Sion - Luzern
2-0 (0-0)
2018. szeptember 30.
Luzern - FC Sion
1-3 (0-1)
2018. április 15.
Luzern - FC Sion
0-1 (0-0)
2018. március 4.
FC Sion - Luzern
1-1 (1-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Luzern:
11 (36.7%)
FC Sion:
11 (36.7%)
Döntetlen:
8 (26.7%)
Gólok
Luzern:
39
FC Sion:
41
Gólkülönbség: -2
Hazai győzelem
Luzern:
7
FC Sion:
5
Vendéggyőzelem
Luzern:
4
FC Sion:
6
