2026. október 25. vasárnap 14:00
|
Cornaredo, Lugano
Hazai kezdőcsapat
Thun
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
Kezdő felállás: 4-4-2
Edző: Gian Luca Privitelli (SUI)
Vendég kezdőcsapat
Lugano
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
Kezdő felállás: 3-1-4-2
Edző: Mattia Croci-Torti (SUI)
Idővonal
Thun
Lugano
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
Thun
Lugano
Statisztikai adatok
Thun
Lugano
52
Labdabirtoklási arány
48
107
Támadások
77
56
Veszélyes támadások
33
9
Kaput eltaláló lövések
6
4
Kaput elkerülő lövések
7
6
Szögletek
2
2
Sárga lapok
2
0
Piros lapok
0
1
Büntetők
0
5
Blokkolt lövések
6
Hazai gólszerzők
- 37' Nassim Zoukit
- 88' Riccardo Braschi (11-es)
Hazai cserék
- 45' Louis Immanuel Passavant ⇄ Mattias Käit
- 65' Furkan Dursun ⇄ Noah Christoffersson
- 74' Nico Maier ⇄ Patrik Kristal
- 81' Nils Reichmuth ⇄ A. Ilic
- 81' Brighton Labeau ⇄ Riccardo Braschi
Hazai sárga lapok
- 52' Nico Maier
- 85' Fabio Fehr
Vendég gólszerzők
- 33' Dereck Moncada
- 49' Uran Bislimi
- 76' Albian Ajeti
Vendég cserék
- 45' Damian Kelvin ⇄ Mattia Zanotti
- 45' Elias Pihlstrom ⇄ Daniel Dos Santos Correia
- 60' Dereck Moncada ⇄ Martim Marques
- 73' Kevin Behrens ⇄ Albian Ajeti
- 84' Uran Bislimi ⇄ Ahmed Kendouci
Vendég sárga lapok
- 38' Elias Pihlstrom
- 44' Damian Kelvin
Forma
Thun
FC Zurich-Thun 4-2 (2-1)
2026.10.10
2026.10.10
Vaduz-Thun 1-2 (0-1)
2026.09.20
2026.09.20
Thun-Servette 2-4 (1-2)
2026.09.16
2026.09.16
Thun-Grasshopper 0-1 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
FC Sion-Thun 3-2 (1-1)
2026.09.06
2026.09.06
Thun-Lausanne Sports 0-0 (0-0)
2026.09.02
2026.09.02
St. Gallen-Thun 3-4 (0-1)
2026.08.30
2026.08.30
FC Basel 1893-Thun 4-2 (2-0)
2026.08.09
2026.08.09
Thun-Young Boys 0-6 (0-3)
2026.08.01
2026.08.01
Luzern-Thun 1-3 (1-1)
2026.07.25
2026.07.25
Lugano
Lugano-Luzern 4-0 (1-0)
2026.10.10
2026.10.10
Lausanne Sports-Lugano 0-4 (0-1)
2026.09.20
2026.09.20
Lugano-St. Gallen 4-1 (4-0)
2026.09.16
2026.09.16
Lugano-Young Boys 2-2 (1-2)
2026.09.12
2026.09.12
FC Basel 1893-Lugano 1-3 (0-0)
2026.09.06
2026.09.06
Lugano-Servette 1-0 (0-0)
2026.09.03
2026.09.03
FC Sion-Lugano 1-2 (0-1)
2026.08.30
2026.08.30
Lugano-FC Zurich 5-0 (2-0)
2026.08.09
2026.08.09
Grasshopper-Lugano 1-4 (1-0)
2026.08.02
2026.08.02
Lugano-Vaduz 2-1 (2-0)
2026.07.26
2026.07.26
Egymás elleni eredmények
2026. április 25.
Thun - Lugano
0-1 (0-0)
2026. április 4.
Lugano - Thun
1-0 (0-0)
2025. november 22.
Thun - Lugano
0-1 (0-0)
2025. július 27.
Lugano - Thun
1-2 (1-0)
2025. július 11.
Lugano - Thun
2-3 (1-3)
2022. február 10.
Thun - Lugano
3-4 (1-2)
2020. július 15.
Lugano - Thun
1-1 (0-0)
2020. február 9.
Thun - Lugano
3-2 (2-1)
2019. november 24.
Thun - Lugano
0-3 (0-2)
2019. július 28.
Lugano - Thun
0-0 (0-0)
2019. május 11.
Thun - Lugano
1-0 (1-0)
2019. február 28.
Thun - Lugano
3-2 (1-1)
2019. február 6.
Lugano - Thun
1-3 (0-1)
2018. október 28.
Lugano - Thun
2-1 (2-1)
2018. augusztus 26.
Thun - Lugano
1-1 (0-0)
2018. április 14.
Lugano - Thun
1-1 (1-0)
2017. december 16.
Thun - Lugano
0-2 (0-0)
2017. november 5.
Thun - Lugano
1-1 (0-1)
2017. augusztus 26.
Lugano - Thun
4-1 (2-1)
2017. április 17.
Lugano - Thun
2-1 (0-0)
2017. március 12.
Thun - Lugano
5-2 (4-0)
2016. december 4.
Lugano - Thun
1-1 (0-0)
2016. szeptember 25.
Thun - Lugano
2-2 (0-0)
2016. április 17.
Lugano - Thun
2-1 (2-0)
2016. február 13.
Thun - Lugano
2-1 (1-0)
2015. október 25.
Thun - Lugano
2-1 (1-1)
2015. július 26.
Lugano - Thun
2-3 (1-1)
2013. július 6.
Thun - Lugano
4-1 (1-0)
2012. november 10.
Lugano - Thun
0-2 (0-1)
2010. május 10.
Thun - Lugano
1-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Thun:
13 (43.3%)
Lugano:
10 (33.3%)
Döntetlen:
7 (23.3%)
Gólok
Thun:
48
Lugano:
44
Gólkülönbség: 4
Hazai győzelem
Thun:
8
Lugano:
5
Vendéggyőzelem
Thun:
5
Lugano:
5
