2026. szeptember 19. szombat 18:00
|
Tourbillon, Sion
Játékvezető: Luca Piccolo
Hazai kezdőcsapat
FC Sion
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Kezdő felállás: 4-3-3
Edző: Didier Tholot (FRA)
Vendég kezdőcsapat
FC Zurich
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-1-4-1
Edző: Marcel Koller (SUI)
Idővonal
FC Sion
FC Zurich
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
FC Sion
FC Zurich
Statisztikai adatok
FC Sion
FC Zurich
46
Labdabirtoklási arány
54
76
Támadások
107
41
Veszélyes támadások
60
4
Kaput eltaláló lövések
2
8
Kaput elkerülő lövések
10
5
Szögletek
5
0
Sárga lapok
0
1
Piros lapok
0
1
Büntetők
1
3
Blokkolt lövések
3
Hazai gólszerzők
- 38' Winsley Boteli Mokango (11-es)
Hazai cserék
- 63' Josias Lukembila ⇄ Franck Surdez
- 64' Winsley Boteli Mokango ⇄ Théo Berdayes
- 74' Ylyas Chouaref ⇄ Rilind Nivokazi
- 82' Nias Hefti ⇄ Marquinhos Cipriano
- 82' Ali Kabacalman ⇄ Liam Chipperfield
Hazai piros lapok
- 27' Fodé Sylla
Vendég gólszerzők
- 5' Philippe Paulin Keny (11-es)
Vendég cserék
- 72' Bledian Krasniqi ⇄ Kevin Spadanuda
- 88' Umeh Emmanuel ⇄ Din Ramić
Forma
FC Sion
Grasshopper-FC Sion 2-5 (1-1)
2026.09.15
2026.09.15
St. Gallen-FC Sion 0-3 (0-2)
2026.09.12
2026.09.12
FC Sion-Thun 3-2 (1-1)
2026.09.06
2026.09.06
FC Basel 1893-FC Sion 1-2 (1-0)
2026.09.03
2026.09.03
FC Sion-Lugano 1-2 (0-1)
2026.08.30
2026.08.30
FC Sion-Vaduz 3-2 (1-2)
2026.08.09
2026.08.09
FC Sion-Luzern 3-0 (1-0)
2026.08.02
2026.08.02
Young Boys-FC Sion 4-2 (2-1)
2026.07.26
2026.07.26
FC Zurich
FC Zurich-Vaduz 2-1 (0-1)
2026.09.13
2026.09.13
FC Zurich-Grasshopper 2-2 (0-0)
2026.09.05
2026.09.05
FC Zurich-Young Boys 2-4 (1-2)
2026.09.01
2026.09.01
Lausanne Sports-FC Zurich 2-3 (1-0)
2026.08.29
2026.08.29
FC Zurich-FC Basel 1893 1-2 (1-0)
2026.08.22
2026.08.22
Lugano-FC Zurich 5-0 (2-0)
2026.08.09
2026.08.09
FC Zurich-Servette 2-1 (1-0)
2026.08.01
2026.08.01
St. Gallen-FC Zurich 2-1 (0-0)
2026.07.26
2026.07.26
Egymás elleni eredmények
2026. március 14.
FC Zurich - FC Sion
1-2 (0-0)
2025. november 23.
FC Sion - FC Zurich
2-2 (2-1)
2025. július 25.
FC Zurich - FC Sion
2-3 (1-0)
2025. május 4.
FC Sion - FC Zurich
2-1 (2-1)
2025. február 15.
FC Sion - FC Zurich
2-1 (2-1)
2024. október 30.
FC Sion - FC Zurich
0-2 (0-0)
2024. szeptember 29.
FC Zurich - FC Sion
1-0 (1-0)
2023. április 30.
FC Zurich - FC Sion
2-2 (1-2)
2023. február 5.
FC Sion - FC Zurich
0-1 (0-0)
2022. október 30.
FC Sion - FC Zurich
0-1 (0-1)
2022. augusztus 7.
FC Zurich - FC Sion
0-3 (0-0)
2022. április 23.
FC Zurich - FC Sion
5-1 (2-1)
2022. február 20.
FC Sion - FC Zurich
1-1 (0-0)
2021. november 20.
FC Sion - FC Zurich
0-1 (0-1)
2021. október 3.
FC Zurich - FC Sion
6-2 (1-1)
2021. április 17.
FC Sion - FC Zurich
2-2 (1-1)
2021. február 21.
FC Zurich - FC Sion
1-1 (1-1)
2020. december 23.
FC Zurich - FC Sion
0-0 (0-0)
2020. november 22.
FC Sion - FC Zurich
2-2 (0-0)
2020. július 28.
FC Zurich - FC Sion
0-2 (0-1)
2020. február 2.
FC Sion - FC Zurich
1-1 (1-1)
2019. november 10.
FC Zurich - FC Sion
4-2 (2-2)
2019. augusztus 3.
FC Sion - FC Zurich
3-1 (1-1)
2019. április 28.
FC Zurich - FC Sion
1-0 (0-0)
2019. március 30.
FC Sion - FC Zurich
1-0 (1-0)
2018. november 11.
FC Zurich - FC Sion
1-2 (0-0)
2018. szeptember 27.
FC Sion - FC Zurich
1-2 (0-1)
2018. április 29.
FC Zurich - FC Sion
3-3 (0-1)
2018. március 31.
FC Sion - FC Zurich
1-1 (1-1)
2017. november 4.
FC Sion - FC Zurich
1-1 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
FC Sion:
9 (30%)
FC Zurich:
10 (33.3%)
Döntetlen:
11 (36.7%)
Gólok
FC Sion:
42
FC Zurich:
47
Gólkülönbség: -5
Hazai győzelem
FC Sion:
4
FC Zurich:
5
Vendéggyőzelem
FC Sion:
5
FC Zurich:
5
