Nike liga
(Szlovákia)
7. forduló
Félidő: 0-1
2026. április 25. szombat 18:00
|
Mestsky futbalovy stadion Michalovce, Michalovce
Játékvezető: Boris Benedik
Hazai kezdőcsapat
Michalovce
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Kezdő felállás: 3-4-3
Edző: Anton Soltis (SVK)
Vendég kezdőcsapat
Sport Podbrezova
kapus
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Kezdő felállás: 3-4-3
Idővonal
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
Michalovce
Sport Podbrezova
Statisztikai adatok
68
Labdabirtoklási arány
32
72
Támadások
60
64
Veszélyes támadások
24
2
Kaput eltaláló lövések
4
9
Kaput elkerülő lövések
4
7
Szögletek
0
2
Sárga lapok
3
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
11
Blokkolt lövések
0
Hazai gólszerzők
Hazai cserék
- 60' Kai Brosnan ⇄ Hugo Ahl
- 79' Ben Cottrell ⇄ Orestis Kalemi
- 85' Abdul Musa Zubairu ⇄ Stanislav Danko
Hazai sárga lapok
- 22' Polydefkis Volanakis
- 95' Orestis Kalemi
Vendég gólszerzők
- 15' Roland Galcik
- 54' Radek Siler
Vendég cserék
- 65' Vincent Chyla ⇄ Peter Kovacik
- 65' Luka Silagadze ⇄ Balša Mrvaljević
- 81' Radek Siler ⇄ Rene Paraj
- 81' Roland Galcik ⇄ Michal Duraj
- 87' Samuel Štefánik ⇄ Simon Fasko
Vendég sárga lapok
- 38' Luka Silagadze
- 42' Kevor Palumets
- 83' Jakub Luka
Forma
Michalovce
Spartak Trnava-Michalovce 3-0 (3-0)
2026.04.18
2026.04.18
Dunajska Streda-Michalovce 3-0 (0-0)
2026.04.12
2026.04.12
Michalovce-MSK Zilina 2-1 (0-0)
2026.04.04
2026.04.04
Michalovce-Spartak Trnava 1-0 (1-0)
2026.03.21
2026.03.21
Sport Podbrezova-Michalovce 0-1 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
Michalovce-Slovan Bratislava 1-3 (0-2)
2026.03.07
2026.03.07
Michalovce-FK Kosice 0-2 (0-2)
2026.02.28
2026.02.28
Trencin-Michalovce 1-2 (0-0)
2026.02.21
2026.02.21
MFK Skalica-Michalovce 2-1 (1-0)
2026.02.14
2026.02.14
Michalovce-Spartak Trnava 1-1 (0-1)
2026.02.08
2026.02.08
Sport Podbrezova
Sport Podbrezova-Dunajska Streda 1-2 (1-2)
2026.04.18
2026.04.18
Sport Podbrezova-MSK Zilina 1-5 (0-0)
2026.04.11
2026.04.11
Spartak Trnava-Sport Podbrezova 4-1 (1-1)
2026.04.05
2026.04.05
Slovan Bratislava-Sport Podbrezova 2-0 (1-0)
2026.03.22
2026.03.22
Sport Podbrezova-Michalovce 0-1 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
Dunajska Streda-Sport Podbrezova 2-1 (1-1)
2026.03.08
2026.03.08
Sport Podbrezova-Tatran Presov 4-1 (3-0)
2026.02.28
2026.02.28
Spartak Trnava-Sport Podbrezova 0-5 (0-2)
2026.02.21
2026.02.21
Sport Podbrezova-MFK Ruzomberok 5-0 (2-0)
2026.02.14
2026.02.14
Trencin-Sport Podbrezova 0-4 (0-4)
2026.02.07
2026.02.07
Egymás elleni eredmények
2025. február 8.
Michalovce - Sport Podbrezova
2-2 (2-1)
2024. szeptember 22.
Sport Podbrezova - Michalovce
4-1 (2-0)
2024. február 10.
Sport Podbrezova - Michalovce
2-1 (1-0)
2023. szeptember 23.
Michalovce - Sport Podbrezova
1-5 (1-2)
2023. február 24.
Sport Podbrezova - Michalovce
2-2 (1-2)
2022. október 12.
Michalovce - Sport Podbrezova
1-0 (1-0)
2021. július 3.
Michalovce - Sport Podbrezova
2-1 (2-0)
2018. december 8.
Sport Podbrezova - Michalovce
0-1 (0-0)
2018. szeptember 1.
Michalovce - Sport Podbrezova
2-0 (1-0)
2018. május 12.
Michalovce - Sport Podbrezova
1-0 (1-0)
2018. március 17.
Sport Podbrezova - Michalovce
2-1 (1-0)
2017. október 28.
Michalovce - Sport Podbrezova
2-1 (2-1)
2017. augusztus 5.
Sport Podbrezova - Michalovce
1-0 (0-0)
2017. április 15.
Sport Podbrezova - Michalovce
1-4 (0-1)
2016. november 19.
Michalovce - Sport Podbrezova
1-3 (0-3)
2016. augusztus 13.
Sport Podbrezova - Michalovce
1-0 (0-0)
2016. április 2.
Sport Podbrezova - Michalovce
2-0 (1-0)
2015. október 24.
Michalovce - Sport Podbrezova
2-0 (2-0)
2015. augusztus 1.
Sport Podbrezova - Michalovce
6-2 (3-1)
2015. február 20.
Sport Podbrezova - Michalovce
2-0 (0-0)
2014. szeptember 23.
Michalovce - Sport Podbrezova
1-1 (0-0)
2014. április 26.
Sport Podbrezova - Michalovce
2-0 (1-0)
2013. november 9.
Michalovce - Sport Podbrezova
1-0 (1-0)
2013. augusztus 24.
Sport Podbrezova - Michalovce
1-0 (0-0)
2013. május 4.
Michalovce - Sport Podbrezova
2-3 (1-1)
2012. november 17.
Sport Podbrezova - Michalovce
2-0 (2-0)
2012. szeptember 1.
Michalovce - Sport Podbrezova
0-1 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Michalovce:
10 (33.3%)
Sport Podbrezova:
16 (53.3%)
Döntetlen:
4 (13.3%)
Gólok
Michalovce:
33
Sport Podbrezova:
51
Gólkülönbség: -18
Hazai győzelem
Michalovce:
7
Sport Podbrezova:
11
Vendéggyőzelem
Michalovce:
3
Sport Podbrezova:
5
