Félidő: 1-1
2026. október 17. szombat 16:00
|
Ballymena Showgrounds, Ballymena
Hazai kezdőcsapat
Ballymena United FC
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Edző: Oran Kearney (NIR)
Vendég kezdőcsapat
Crusaders
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
Edző: Declan Caddell (NIR)
Idővonal
Ballymena United FC
Crusaders
Vége
Félidő
Kezdőrúgás
Trend
Ballymena United FC
Crusaders
Statisztikai adatok
Ballymena United FC
Crusaders
59
Labdabirtoklási arány
41
95
Támadások
83
68
Veszélyes támadások
43
4
Kaput eltaláló lövések
1
11
Kaput elkerülő lövések
8
5
Szögletek
4
3
Sárga lapok
3
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
0
Blokkolt lövések
0
Hazai gólszerzők
- 12' Joshua Archer
- 55' Kodi Foster Lyons
Hazai cserék
- 81' Scott Whiteside ⇄ Sean Murray
- 81' James Hood ⇄ Daithí Mccallion
Hazai sárga lapok
- 32' Scott Whiteside
- 66' Charlie Allen
- 81' Igor Rutkowski
Vendég gólszerzők
- 1' Donal Rocks
Vendég cserék
- 46' Jack Doherty ⇄ Owen Wardell
- 61' Aaron Reid ⇄ Elliot Dunlop
- 68' Donal Rocks ⇄ Lloyd Anderson
- 74' Thomas Maguire ⇄ Karter Bond
Vendég sárga lapok
- 63' Donal Rocks
- 74' Robbie Weir
- 88' Lloyd Anderson
Forma
Ballymena United FC
Limavady United-Ballymena United FC 3-2 (1-2)
2026.10.10
2026.10.10
Cliftonville-Ballymena United FC 0-1 (0-0)
2026.10.03
2026.10.03
Ballymena United FC-Portadown 2-0 (0-0)
2026.09.26
2026.09.26
Ballymena United FC-Dungannon Swifts 1-1 (1-1)
2026.09.19
2026.09.19
Ballymena United FC-Carrick Rangers FC 1-1 (0-0)
2026.09.15
2026.09.15
Coleraine-Ballymena United FC 3-2 (2-0)
2026.09.11
2026.09.11
Ballymena United FC-Bangor FC 2-2 (0-2)
2026.09.05
2026.09.05
Ballymena United FC-Glentoran FC 0-2 (0-0)
2026.08.21
2026.08.21
Crusaders-Ballymena United FC 2-1 (2-1)
2026.08.15
2026.08.15
Linfield FC-Ballymena United FC 0-3 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
Crusaders
Crusaders-Larne FC 0-3 (0-1)
2026.10.10
2026.10.10
Carrick Rangers FC-Crusaders 4-0 (1-0)
2026.10.03
2026.10.03
Crusaders-Bangor FC 2-1 (1-0)
2026.09.26
2026.09.26
Linfield FC-Crusaders 1-0 (0-0)
2026.09.19
2026.09.19
Crusaders-Dungannon Swifts 3-0 (0-0)
2026.09.15
2026.09.15
Crusaders-Limavady United 1-2 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
Coleraine-Crusaders 4-1 (3-0)
2026.09.05
2026.09.05
Glentoran FC-Crusaders 1-2 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Crusaders-Portadown 3-2 (2-0)
2026.08.22
2026.08.22
Crusaders-Ballymena United FC 2-1 (2-1)
2026.08.15
2026.08.15
Egymás elleni eredmények
2026. október 13.
Crusaders - Ballymena United FC
0-1 (0-1)
2026. április 25.
Crusaders - Ballymena United FC
3-2 (3-1)
2026. február 17.
Ballymena United FC - Crusaders
2-0 (0-0)
2025. november 22.
Ballymena United FC - Crusaders
2-2 (1-2)
2025. szeptember 20.
Crusaders - Ballymena United FC
1-1 (0-0)
2025. február 15.
Crusaders - Ballymena United FC
3-1 (2-1)
2024. október 26.
Crusaders - Ballymena United FC
1-0 (0-0)
2024. augusztus 20.
Ballymena United FC - Crusaders
0-1 (0-1)
2024. március 9.
Ballymena United FC - Crusaders
2-4 (2-1)
2023. október 13.
Crusaders - Ballymena United FC
1-0 (1-0)
2023. augusztus 11.
Ballymena United FC - Crusaders
1-2 (0-2)
2023. május 7.
Ballymena United FC - Crusaders
0-4 (0-1)
2023. február 25.
Ballymena United FC - Crusaders
0-0 (0-0)
2022. november 14.
Crusaders - Ballymena United FC
0-1 (0-0)
2022. szeptember 23.
Crusaders - Ballymena United FC
3-0 (2-0)
2022. május 7.
Ballymena United FC - Crusaders
1-1 (1-0)
2022. március 15.
Crusaders - Ballymena United FC
2-1 (1-0)
2021. november 27.
Ballymena United FC - Crusaders
2-0 (0-0)
2021. október 13.
Crusaders - Ballymena United FC
1-1 (1-1)
2021. október 9.
Ballymena United FC - Crusaders
0-1 (0-1)
2021. április 2.
Ballymena United FC - Crusaders
0-1 (0-0)
2021. február 20.
Crusaders - Ballymena United FC
2-1 (1-1)
2020. november 7.
Ballymena United FC - Crusaders
1-4 (1-0)
2020. január 25.
Crusaders - Ballymena United FC
2-0 (0-0)
2019. december 7.
Crusaders - Ballymena United FC
0-1 (0-0)
2019. október 29.
Ballymena United FC - Crusaders
1-1 (0-1)
2019. október 15.
Ballymena United FC - Crusaders
1-1 (1-1)
2019. október 12.
Ballymena United FC - Crusaders
1-1 (0-0)
2019. április 27.
Ballymena United FC - Crusaders
0-3 (0-2)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Ballymena United FC:
5 (16.7%)
Crusaders:
17 (56.7%)
Döntetlen:
8 (26.7%)
Gólok
Ballymena United FC:
25
Crusaders:
47
Gólkülönbség: -22
Hazai győzelem
Ballymena United FC:
2
Crusaders:
9
Vendéggyőzelem
Ballymena United FC:
3
Crusaders:
8
