Primera Divisio
(Andorra)
27. forduló
2026. május 16. szombat 16:00
Forma
CE Carroi
Atletic Club D Escaldes-CE Carroi 3-0 (1-0)
2026.04.26
2026.04.26
CE Carroi-Ranger's FC 1-2 (1-0)
2026.04.19
2026.04.19
FC Ordino-CE Carroi 5-0 (2-0)
2026.04.11
2026.04.11
CE Carroi-UE Santa Coloma 0-0 (0-0)
2026.03.22
2026.03.22
CF Esperanca dAndorra-CE Carroi 4-1 (1-0)
2026.03.08
2026.03.08
CE Carroi-FC Santa Coloma 0-2 (0-0)
2026.03.01
2026.03.01
CE Carroi-Penya Encarnada 0-0 (0-0)
2026.02.22
2026.02.22
CE Carroi-CF Esperanca dAndorra 0-0 (0-0)
2026.02.15
2026.02.15
CE Carroi-Ranger's FC 0-3 (0-2)
2026.02.08
2026.02.08
CE Carroi-Atletic Club D Escaldes 1-4 (0-1)
2026.01.31
2026.01.31
Inter Club Escaldes
Inter Club Escaldes-Atletic Club D Escaldes 3-1 (1-1)
2026.05.10
2026.05.10
Ranger's FC-Inter Club Escaldes 3-5 (2-3)
2026.04.25
2026.04.25
Inter Club Escaldes-FC Ordino 4-0 (2-0)
2026.04.19
2026.04.19
Inter Club Escaldes-UE Santa Coloma 1-1 (1-1)
2026.04.12
2026.04.12
Inter Club Escaldes-CF Esperanca dAndorra 0-2 (0-0)
2026.03.22
2026.03.22
FC Santa Coloma-Inter Club Escaldes 3-2 (0-1)
2026.03.08
2026.03.08
Inter Club Escaldes-Penya Encarnada 2-1 (0-0)
2026.03.01
2026.03.01
Penya Encarnada-Inter Club Escaldes 0-1 (0-1)
2026.02.14
2026.02.14
FC Ordino-Inter Club Escaldes 0-2 (0-0)
2026.02.08
2026.02.08
Inter Club Escaldes-FC Santa Coloma 1-1 (0-0)
2026.02.01
2026.02.01
Egymás elleni eredmények
2024. május 5.
Inter Club Escaldes - CE Carroi
6-0 (3-0)
2023. december 17.
Inter Club Escaldes - CE Carroi
3-1 (3-0)
2023. október 22.
CE Carroi - Inter Club Escaldes
1-6 (0-3)
2022. március 13.
CE Carroi - Inter Club Escaldes
0-2 (0-1)
2022. január 19.
Inter Club Escaldes - CE Carroi
4-2 (1-2)
2021. október 24.
CE Carroi - Inter Club Escaldes
0-2 (0-2)
2021. március 3.
Inter Club Escaldes - CE Carroi
2-0 (0-0)
2021. február 28.
Inter Club Escaldes - CE Carroi
2-0 (2-0)
2020. december 17.
CE Carroi - Inter Club Escaldes
2-0 (1-0)
2020. február 16.
Inter Club Escaldes - CE Carroi
2-0 (1-0)
2019. november 9.
CE Carroi - Inter Club Escaldes
1-2 (1-2)
2019. szeptember 15.
Inter Club Escaldes - CE Carroi
2-0 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (14 meccs)
Győzelem
CE Carroi:
1 (7.1%)
Inter Club Escaldes:
13 (92.9%)
Döntetlen:
0 (0%)
Gólok
CE Carroi:
8
Inter Club Escaldes:
38
Gólkülönbség: -30
Hazai győzelem
CE Carroi:
1
Inter Club Escaldes:
9
Vendéggyőzelem
CE Carroi:
0
Inter Club Escaldes:
4
