Serie A
(Ecuador)
18. forduló
2026. július 5. vasárnap 22:00
Forma
Manta FC
Manta FC-Macara 0-1 (0-0)
2026.05.11
2026.05.11
Manta FC-Barcelona SC(ECU) 1-1 (1-0)
2026.05.03
2026.05.03
Manta FC-CD Universidad Católica 1-0 (1-0)
2026.04.27
2026.04.27
Club Leones del Norte-Manta FC 3-0 (2-0)
2026.04.22
2026.04.22
Manta FC-Deportivo Cuenca 0-1 (0-1)
2026.04.19
2026.04.19
Mushuc Runa-Manta FC 1-0 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
Manta FC-Tecnico Universitario 0-2 (0-0)
2026.04.05
2026.04.05
L.D.U. Quito-Manta FC 1-0 (1-0)
2026.03.22
2026.03.22
Manta FC-Guayaquil City 0-1 (0-1)
2026.03.18
2026.03.18
Delfin SC-Manta FC 0-1 (0-1)
2026.03.14
2026.03.14
Orense SC
Orense SC-Club Leones del Norte 2-0 (0-0)
2026.05.09
2026.05.09
Macara-Orense SC 1-2 (0-1)
2026.05.03
2026.05.03
Orense SC-Barcelona SC(ECU) 1-1 (0-1)
2026.04.27
2026.04.27
Deportivo Cuenca-Orense SC 1-3 (0-1)
2026.04.22
2026.04.22
Orense SC-Delfin SC 0-0 (0-0)
2026.04.19
2026.04.19
Orense SC-Libertad FC 2-1 (1-0)
2026.04.12
2026.04.12
Independiente del Valle-Orense SC 2-0 (1-0)
2026.04.04
2026.04.04
Sociedad Deportiva Aucas-Orense SC 3-2 (2-0)
2026.03.24
2026.03.24
Orense SC-Mushuc Runa 3-2 (3-0)
2026.03.19
2026.03.19
Club Sport Emelec-Orense SC 2-1 (1-1)
2026.03.15
2026.03.15
Egymás elleni eredmények
2025. június 24.
Manta FC - Orense SC
0-0 (0-0)
2025. február 23.
Orense SC - Manta FC
2-1 (2-0)
2021. augusztus 29.
Manta FC - Orense SC
0-0 (0-0)
2021. április 4.
Orense SC - Manta FC
0-1 (0-1)
2019. december 8.
Orense SC - Manta FC
2-1 (1-0)
2019. december 3.
Manta FC - Orense SC
2-2 (0-2)
2019. október 30.
Manta FC - Orense SC
0-0 (0-0)
2019. augusztus 10.
Orense SC - Manta FC
0-1 (0-1)
2019. május 26.
Orense SC - Manta FC
1-1 (0-0)
2019. április 20.
Manta FC - Orense SC
0-1 (0-0)
2018. november 4.
Orense SC - Manta FC
1-1 (0-0)
2018. augusztus 18.
Manta FC - Orense SC
2-1 (1-0)
2018. május 18.
Manta FC - Orense SC
3-1 (2-1)
2018. április 29.
Orense SC - Manta FC
2-2 (0-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (15 meccs)
Győzelem
Manta FC:
4 (26.7%)
Orense SC:
3 (20%)
Döntetlen:
8 (53.3%)
Gólok
Manta FC:
16
Orense SC:
14
Gólkülönbség: 2
Hazai győzelem
Manta FC:
2
Orense SC:
2
Vendéggyőzelem
Manta FC:
2
Orense SC:
1
