Pro League
(Belgium)
37. forduló
Félidő: 1-0
2026. május 9. szombat 20:45
|
Jan Breydel Stadium, Bruges
Játékvezető: Jasper Vergoote
Hazai kezdőcsapat
Club Brugge
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Vendég kezdőcsapat
Sint-Truidense
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Idővonal
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
Club Brugge
Sint-Truidense
Statisztikai adatok
60
Labdabirtoklási arány
40
113
Támadások
71
72
Veszélyes támadások
24
11
Kaput eltaláló lövések
2
7
Kaput elkerülő lövések
4
6
Szögletek
2
0
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
1
0
Büntetők
0
7
Blokkolt lövések
1
Hazai gólszerzők
- 13' Nicolo Tresoldi
- 52' Carlos Forbs
Hazai cserék
- 73' Nicolo Tresoldi ⇄ Romeo Vermant
- 81' Joel Ordonez ⇄ Jorne Spileers
- 81' Joaquin Seys ⇄ Bjorn Meijer
- 81' Aleksandar Stankovic ⇄ Lynnt Audoor
- 88' Carlos Forbs ⇄ Mamadou Diakhon
Vendég cserék
- 64' Taiga Hata ⇄ Simen Juklerød
- 73' Ilias Sebaoui ⇄ Kaito Matsuzawa
- 82' Shogo Taniguchi ⇄ Oumar Diouf
- 82' Ryotaro Ito ⇄ Loïc Mbe Soh
- 82' Abdoulaye Sissako ⇄ Alouis Diriken
Vendég sárga lapok
- 77' Shogo Taniguchi
Vendég piros lapok
- 63' Ryan Merlen
Forma
Club Brugge
Anderlecht-Club Brugge 1-3 (0-1)
2026.05.03
2026.05.03
KAA Gent-Club Brugge 0-2 (0-1)
2026.04.26
2026.04.26
Club Brugge-KV Mechelen 6-1 (1-1)
2026.04.22
2026.04.22
Union Saint-Gilloise-Club Brugge 2-1 (1-1)
2026.04.19
2026.04.19
Sint-Truidense-Club Brugge 1-2 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
Club Brugge-Anderlecht 4-2 (3-0)
2026.04.06
2026.04.06
Club Brugge-KV Mechelen 4-1 (3-0)
2026.03.22
2026.03.22
KVC Westerlo-Club Brugge 1-2 (0-2)
2026.03.14
2026.03.14
Club Brugge-Anderlecht 2-2 (1-1)
2026.03.08
2026.03.08
RC Sporting Charleroi-Club Brugge 1-2 (1-0)
2026.03.01
2026.03.01
Sint-Truidense
Sint-Truidense-Union Saint-Gilloise 2-1 (0-0)
2026.05.02
2026.05.02
KV Mechelen-Sint-Truidense 1-4 (1-1)
2026.04.26
2026.04.26
Sint-Truidense-Anderlecht 2-0 (0-0)
2026.04.23
2026.04.23
Sint-Truidense-KAA Gent 0-0 (0-0)
2026.04.19
2026.04.19
Sint-Truidense-Club Brugge 1-2 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
Union Saint-Gilloise-Sint-Truidense 1-0 (0-0)
2026.04.04
2026.04.04
Sint-Truidense-Union Saint-Gilloise 1-3 (0-2)
2026.03.22
2026.03.22
Racing Genk-Sint-Truidense 1-0 (1-0)
2026.03.15
2026.03.15
Sint-Truidense-Cercle Brugge 2-1 (1-0)
2026.03.08
2026.03.08
Royal Antwerp-Sint-Truidense 1-0 (0-0)
2026.02.28
2026.02.28
Egymás elleni eredmények
2025. február 15.
Sint-Truidense - Club Brugge
2-2 (2-0)
2024. november 23.
Club Brugge - Sint-Truidense
7-0 (3-0)
2024. március 17.
Sint-Truidense - Club Brugge
2-1 (0-1)
2023. október 1.
Club Brugge - Sint-Truidense
1-1 (0-0)
2023. január 19.
Sint-Truidense - Club Brugge
1-1 (0-1)
2022. december 21.
Club Brugge - Sint-Truidense
1-4 (1-1)
2022. október 19.
Club Brugge - Sint-Truidense
3-0 (1-0)
2022. január 15.
Club Brugge - Sint-Truidense
2-0 (1-0)
2021. október 30.
Sint-Truidense - Club Brugge
1-2 (1-1)
2021. január 10.
Sint-Truidense - Club Brugge
1-2 (0-2)
2020. december 5.
Club Brugge - Sint-Truidense
1-0 (0-0)
2019. december 7.
Sint-Truidense - Club Brugge
1-2 (1-1)
2019. augusztus 2.
Club Brugge - Sint-Truidense
6-0 (4-0)
2019. március 2.
Club Brugge - Sint-Truidense
1-0 (0-0)
2018. október 27.
Sint-Truidense - Club Brugge
2-2 (1-2)
2018. március 11.
Sint-Truidense - Club Brugge
0-1 (0-0)
2017. október 29.
Club Brugge - Sint-Truidense
4-1 (2-1)
2017. március 12.
Club Brugge - Sint-Truidense
2-2 (0-1)
2016. november 18.
Sint-Truidense - Club Brugge
0-1 (0-0)
2016. március 5.
Club Brugge - Sint-Truidense
3-0 (1-0)
2015. július 24.
Sint-Truidense - Club Brugge
2-1 (0-1)
2011. december 11.
Club Brugge - Sint-Truidense
1-0 (0-0)
2011. augusztus 7.
Sint-Truidense - Club Brugge
3-3 (0-3)
2010. november 28.
Sint-Truidense - Club Brugge
2-1 (1-0)
2010. augusztus 7.
Club Brugge - Sint-Truidense
4-1 (4-1)
2010. május 2.
Club Brugge - Sint-Truidense
2-0 (1-0)
2010. március 27.
Sint-Truidense - Club Brugge
0-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Club Brugge:
18 (60%)
Sint-Truidense:
5 (16.7%)
Döntetlen:
7 (23.3%)
Gólok
Club Brugge:
63
Sint-Truidense:
30
Gólkülönbség: 33
Hazai győzelem
Club Brugge:
12
Sint-Truidense:
4
Vendéggyőzelem
Club Brugge:
6
Sint-Truidense:
1
