Don Bradman legendás ausztrál krikettjátékos egyik sapkája 460 ezer ausztrál dollárért, vagyis mintegy 102 millió forintért kelt el egy árverésen, ami rekordárnak számít.
Szokatlan tételt bocsátott licitre az adóhatóság: ha van röpke 41 milliód, marhaság kihagyni
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal következő árverésén szarvasmarha-állományra lehet licitálni; az állatok becsült összértéke több mint 41 millió forint - közölte a NAV pénteken.
A közleményben jelezték, hogy az adóhivatal eseményén 83 állat, 54 üsző és 29 bika várja új gazdáját. A szarvasmarhákra fajtánként lehet licitálni, közöttük előfordul aberdeen angus és hereford is. Az állatok átlagosan 1-1,5 évesek, és együttesen mintegy 32 tonnát nyomnak.
Jelenleg az állatok bértartónál vannak, hogy az árverésig gondos és szakszerű ellátásban legyen részük. Az árverés június 24-én indul és négy napig tart. További információk az árverésről és a szarvasmarhákról az adóhivatal oldalán érhetők el - írták a közleményben.
Újfajta csalás terjed a nemrég elhunyt Tarr Béla nevével: nehogy bedőlj, ordas nagy lehúzás az egész
A csalók aztán felhívták telefonon is, magyar számról, és azt állították, hogy „brókerként” segítenek a befektetés kezelésében.
-
Új AI központú kihívók a csúcsmobilok között: megérkeztek a HONOR legnagyobb újdonságai
A kínai gyártó vadiúj modelljeivel a Samsung és az Apple babérjaira tör. Egy biztos: nem a tudáson fog múlni.
-
Jön a Planet Expo 2026 (x)
Világhírű előadóval és magyar fejlesztésű energetikai innováció bejelentésével indul a Planet Budapest üzleti programja.
Agrárium 2026
Green Transition & ESG 2026
Retail Day 2026
Digital Compliance 2026







