2026. december 20. vasárnap 14:00
|
Tourbillon, Sion
Forma
Thun
Lausanne Sports-Thun 4-5 (2-1)
2026.11.01
2026.11.01
Thun-Lugano 2-3 (1-1)
2026.10.25
2026.10.25
FC Zurich-Thun 4-2 (2-1)
2026.10.10
2026.10.10
Vaduz-Thun 1-2 (0-1)
2026.09.20
2026.09.20
Thun-Servette 2-4 (1-2)
2026.09.16
2026.09.16
Thun-Grasshopper 0-1 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
FC Sion-Thun 3-2 (1-1)
2026.09.06
2026.09.06
Thun-Lausanne Sports 0-0 (0-0)
2026.09.02
2026.09.02
St. Gallen-Thun 3-4 (0-1)
2026.08.30
2026.08.30
FC Basel 1893-Thun 4-2 (2-0)
2026.08.09
2026.08.09
FC Sion
FC Sion-Luzern 1-1 (0-0)
2026.10.31
2026.10.31
FC Sion-Lausanne Sports 1-0 (1-0)
2026.10.25
2026.10.25
Servette-FC Sion 3-0 (2-0)
2026.10.10
2026.10.10
FC Sion-FC Zurich 1-1 (1-1)
2026.09.19
2026.09.19
Grasshopper-FC Sion 2-5 (1-1)
2026.09.15
2026.09.15
St. Gallen-FC Sion 0-3 (0-2)
2026.09.12
2026.09.12
FC Sion-Thun 3-2 (1-1)
2026.09.06
2026.09.06
FC Basel 1893-FC Sion 1-2 (1-0)
2026.09.03
2026.09.03
FC Sion-Lugano 1-2 (0-1)
2026.08.30
2026.08.30
FC Sion-Vaduz 3-2 (1-2)
2026.08.09
2026.08.09
Egymás elleni eredmények
2026. május 10.
FC Sion - Thun
2-0 (2-0)
2026. február 15.
Thun - FC Sion
1-0 (1-0)
2025. november 1.
Thun - FC Sion
2-1 (1-1)
2025. október 25.
FC Sion - Thun
0-1 (0-1)
2025. július 4.
FC Sion - Thun
1-1 (0-1)
2024. április 22.
Thun - FC Sion
1-0 (1-0)
2024. március 15.
FC Sion - Thun
1-2 (1-1)
2023. december 8.
Thun - FC Sion
1-1 (1-1)
2023. szeptember 25.
FC Sion - Thun
2-3 (2-0)
2022. december 30.
Thun - FC Sion
2-1 (1-0)
2021. május 30.
FC Sion - Thun
2-3 (2-2)
2021. május 27.
Thun - FC Sion
1-4 (0-2)
2020. július 25.
FC Sion - Thun
1-1 (0-0)
2020. január 26.
Thun - FC Sion
2-1 (2-0)
2019. november 30.
FC Sion - Thun
2-1 (0-1)
2019. szeptember 1.
Thun - FC Sion
0-1 (0-1)
2019. május 25.
FC Sion - Thun
0-1 (0-0)
2019. április 4.
Thun - FC Sion
1-2 (1-2)
2018. november 25.
FC Sion - Thun
2-1 (1-0)
2018. szeptember 22.
Thun - FC Sion
4-1 (0-0)
2018. május 19.
Thun - FC Sion
1-4 (1-2)
2018. március 11.
FC Sion - Thun
7-2 (3-1)
2018. január 24.
Thun - FC Sion
0-0 (0-0)
2017. december 9.
FC Sion - Thun
2-3 (2-3)
2017. július 23.
Thun - FC Sion
0-1 (0-1)
2017. április 30.
Thun - FC Sion
2-1 (1-1)
2017. április 1.
FC Sion - Thun
2-1 (0-0)
2016. november 5.
Thun - FC Sion
2-3 (0-2)
2016. szeptember 11.
FC Sion - Thun
1-0 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Thun:
13 (43.3%)
FC Sion:
13 (43.3%)
Döntetlen:
4 (13.3%)
Gólok
Thun:
42
FC Sion:
49
Gólkülönbség: -7
Hazai győzelem
Thun:
7
FC Sion:
7
Vendéggyőzelem
Thun:
6
FC Sion:
6
