Félidő: 3-2
2026. november 1. vasárnap 14:00
|
Letzigrund, Zurich
Hazai kezdőcsapat
Young Boys
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
Kezdő felállás: 4-4-2
Edző: Gerardo Seoane (SUI)
Vendég kezdőcsapat
FC Zurich
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-1-4-1
Edző: Marcel Koller (SUI)
Idővonal
Young Boys
FC Zurich
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
Young Boys
FC Zurich
Statisztikai adatok
Young Boys
FC Zurich
51
Labdabirtoklási arány
49
87
Támadások
78
50
Veszélyes támadások
47
7
Kaput eltaláló lövések
10
6
Kaput elkerülő lövések
3
8
Szögletek
6
2
Sárga lapok
2
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
1
3
Blokkolt lövések
3
Hazai gólszerzők
- 22' Samuel Essende
- 29' Samuel Essende
- 40' Alvyn Sanches
Hazai cserék
- 59' Dominik Pech ⇄ Sandro Lauper
- 59' Bahereba Guirassy ⇄ Alan Virginius
- 59' Mamadou Kaly Sene ⇄ Christian Fassnacht
- 71' Isaac Schmidt ⇄ Stefan Bukinac
- 76' Alvyn Sanches ⇄ Edin Etoski
Hazai sárga lapok
- 35' Cedric Zesiger
- 73' Lewin Blum
Vendég gólszerzők
- 12' Philippe Paulin Keny (11-es)
- 25' Umeh Emmanuel
- 60' Livano Comenencia
- 82' Selmin Hodza
- 92' Umeh Emmanuel
Vendég cserék
- 79' Kevin Spadanuda ⇄ Selmin Hodza
- 92' Livano Comenencia ⇄ Mohamed Bangoura
Vendég sárga lapok
- 35' Philippe Paulin Keny
- 37' Leandro Schödler
- 92' Umeh Emmanuel
Forma
Young Boys
Young Boys-St. Gallen 2-0 (0-0)
2026.10.24
2026.10.24
Grasshopper-Young Boys 0-2 (0-0)
2026.10.11
2026.10.11
Young Boys-Servette 3-2 (1-2)
2026.09.19
2026.09.19
Young Boys-Lugano 2-2 (1-2)
2026.09.12
2026.09.12
Young Boys-Luzern 3-3 (1-0)
2026.09.05
2026.09.05
FC Zurich-Young Boys 2-4 (1-2)
2026.09.01
2026.09.01
Young Boys-FC Basel 1893 3-3 (3-2)
2026.08.29
2026.08.29
Young Boys-Vaduz 4-2 (2-2)
2026.08.23
2026.08.23
Young Boys-Lausanne Sports 2-2 (0-0)
2026.08.08
2026.08.08
Thun-Young Boys 0-6 (0-3)
2026.08.01
2026.08.01
FC Zurich
FC Zurich-Luzern 2-1 (1-0)
2026.10.24
2026.10.24
FC Zurich-Thun 4-2 (2-1)
2026.10.10
2026.10.10
FC Zurich-FC Sion 1-1 (1-1)
2026.09.19
2026.09.19
FC Zurich-Vaduz 2-1 (0-1)
2026.09.13
2026.09.13
FC Zurich-Grasshopper 2-2 (0-0)
2026.09.05
2026.09.05
FC Zurich-Young Boys 2-4 (1-2)
2026.09.01
2026.09.01
Lausanne Sports-FC Zurich 2-3 (1-0)
2026.08.29
2026.08.29
FC Zurich-FC Basel 1893 1-2 (1-0)
2026.08.22
2026.08.22
Lugano-FC Zurich 5-0 (2-0)
2026.08.09
2026.08.09
FC Zurich-Servette 2-1 (1-0)
2026.08.01
2026.08.01
Egymás elleni eredmények
2026. március 1.
Young Boys - FC Zurich
3-0 (0-0)
2026. február 1.
Young Boys - FC Zurich
3-0 (1-0)
2025. október 26.
FC Zurich - Young Boys
2-3 (2-1)
2025. április 21.
Young Boys - FC Zurich
2-1 (2-0)
2025. február 27.
FC Zurich - Young Boys
2-3 (1-1)
2024. november 2.
FC Zurich - Young Boys
0-0 (0-0)
2024. augusztus 4.
Young Boys - FC Zurich
2-2 (1-1)
2024. május 5.
FC Zurich - Young Boys
0-2 (0-1)
2024. március 3.
FC Zurich - Young Boys
1-0 (1-0)
2023. november 25.
FC Zurich - Young Boys
3-1 (2-1)
2023. október 21.
Young Boys - FC Zurich
0-0 (0-0)
2023. május 14.
Young Boys - FC Zurich
1-1 (1-1)
2023. február 25.
FC Zurich - Young Boys
2-2 (1-0)
2022. október 16.
FC Zurich - Young Boys
0-0 (0-0)
2022. július 16.
Young Boys - FC Zurich
4-0 (0-0)
2022. április 16.
FC Zurich - Young Boys
2-1 (1-0)
2022. március 19.
Young Boys - FC Zurich
1-2 (0-0)
2021. november 28.
FC Zurich - Young Boys
1-0 (0-0)
2021. szeptember 11.
Young Boys - FC Zurich
4-0 (1-0)
2021. április 22.
FC Zurich - Young Boys
1-2 (1-2)
2021. március 21.
Young Boys - FC Zurich
4-0 (1-0)
2021. február 3.
FC Zurich - Young Boys
1-4 (0-3)
2020. szeptember 19.
Young Boys - FC Zurich
2-1 (1-1)
2020. július 18.
FC Zurich - Young Boys
0-5 (0-2)
2020. június 19.
Young Boys - FC Zurich
3-2 (1-2)
2019. október 30.
Young Boys - FC Zurich
4-0 (2-0)
2019. október 6.
FC Zurich - Young Boys
0-4 (0-1)
2019. augusztus 24.
Young Boys - FC Zurich
4-0 (1-0)
2019. április 14.
FC Zurich - Young Boys
0-1 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Young Boys:
19 (63.3%)
FC Zurich:
5 (16.7%)
Döntetlen:
6 (20%)
Gólok
Young Boys:
69
FC Zurich:
26
Gólkülönbség: 43
Hazai győzelem
Young Boys:
10
FC Zurich:
4
Vendéggyőzelem
Young Boys:
9
FC Zurich:
1
