Félidő: 1-0
2026. október 9. péntek 21:15
|
Estádio Municipal de Braga, Braga
Játékvezető: Joao Pinheiro
Hazai kezdőcsapat
Sporting Braga
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 3-4-2-1
Edző: Franclim Carvalho (POR)
Vendég kezdőcsapat
Sporting CP
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Kezdő felállás: 4-3-3
Edző: Rui Borges (POR)
Idővonal
Sporting Braga
Sporting CP
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
Sporting Braga
Sporting CP
Statisztikai adatok
Sporting Braga
Sporting CP
49
Labdabirtoklási arány
51
82
Támadások
81
56
Veszélyes támadások
48
4
Kaput eltaláló lövések
3
5
Kaput elkerülő lövések
6
5
Szögletek
2
1
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
7
Blokkolt lövések
0
Hazai gólszerzők
- 71' Bernardo Caltabiano Parise Fontes (öngól)
Hazai cserék
- 66' Denis Huseinbasic ⇄ Mario Dorgeles
- 67' Gabriel Silva ⇄ Gabriel Martínez Aguilera
- 74' João Moutinho ⇄ Tommy Marqués
- 74' Pau Victor ⇄ Jonas Wind
- 84' Adrian Bajrami ⇄ Fra Navarro
Hazai sárga lapok
- 89' Sergio Barcia
Vendég gólszerzők
- 41' Rui Silva (öngól)
- 66' Luis Suárez
- 82' Rodrigo Zalazar
Vendég cserék
- 58' Georgios Vagiannidis ⇄ Maximiliano Araujo
- 58' Silas Andersen ⇄ Rodrigo Zalazar
- 59' Fotis Ioannidis ⇄ Luis Suárez
- 79' Nestory Irankunda ⇄ Flávio Gonçalves
- 84' Rodrigo Zalazar ⇄ João Simões
Vendég sárga lapok
- 89' Flávio Gonçalves
Forma
Sporting Braga
Sporting Braga-Santa Clara 0-0 (0-0)
2026.09.20
2026.09.20
Sporting Braga-Estoril 1-0 (0-0)
2026.09.14
2026.09.14
CF Estrela Amadora SAD-Sporting Braga 2-1 (1-1)
2026.09.10
2026.09.10
Alverca-Sporting Braga 1-2 (1-0)
2026.09.05
2026.09.05
Sporting Braga-Vitoria Guimaraes 1-0 (0-0)
2026.08.31
2026.08.31
Sporting Braga-Moreirense 2-2 (1-1)
2026.08.09
2026.08.09
Sporting CP
Sporting CP-FC Arouca 2-2 (2-0)
2026.09.19
2026.09.19
Sporting CP-FC Famalicao 1-1 (0-0)
2026.09.13
2026.09.13
Sporting CP-Nacional da Madeira 2-0 (1-0)
2026.09.05
2026.09.05
Rio Ave-Sporting CP 0-4 (0-4)
2026.08.28
2026.08.28
Sporting CP-Alverca 3-1 (1-0)
2026.08.22
2026.08.22
Sporting CP-Vitoria Guimaraes 3-2 (3-0)
2026.08.14
2026.08.14
Sporting CP-CF Estrela Amadora SAD 2-2 (0-0)
2026.08.08
2026.08.08
Egymás elleni eredmények
2026. március 7.
Sporting Braga - Sporting CP
2-2 (1-2)
2025. október 5.
Sporting CP - Sporting Braga
1-1 (1-0)
2025. április 7.
Sporting CP - Sporting Braga
1-1 (1-0)
2024. november 10.
Sporting Braga - Sporting CP
2-4 (2-0)
2024. február 11.
Sporting CP - Sporting Braga
5-0 (2-0)
2024. január 23.
Sporting Braga - Sporting CP
1-0 (0-0)
2023. szeptember 3.
Sporting Braga - Sporting CP
1-1 (0-1)
2023. február 1.
Sporting CP - Sporting Braga
5-0 (1-0)
2022. december 19.
Sporting CP - Sporting Braga
5-0 (5-0)
2022. augusztus 7.
Sporting Braga - Sporting CP
3-3 (2-2)
2022. január 22.
Sporting CP - Sporting Braga
1-2 (1-0)
2021. augusztus 14.
Sporting Braga - Sporting CP
1-2 (0-1)
2021. július 31.
Sporting CP - Sporting Braga
2-1 (2-1)
2021. április 25.
Sporting Braga - Sporting CP
0-1 (0-0)
2021. január 23.
Sporting CP - Sporting Braga
1-0 (1-0)
2021. január 2.
Sporting CP - Sporting Braga
2-0 (0-0)
2020. február 2.
Sporting Braga - Sporting CP
1-0 (0-0)
2020. január 21.
Sporting Braga - Sporting CP
2-1 (1-1)
2019. augusztus 18.
Sporting CP - Sporting Braga
2-1 (2-0)
2019. február 17.
Sporting CP - Sporting Braga
3-0 (1-0)
2019. január 23.
Sporting Braga - Sporting CP
1-1 (1-1)
2018. szeptember 24.
Sporting Braga - Sporting CP
1-0 (0-0)
2018. március 31.
Sporting Braga - Sporting CP
1-0 (0-0)
2017. november 5.
Sporting CP - Sporting Braga
2-2 (0-0)
2017. április 30.
Sporting Braga - Sporting CP
2-3 (1-0)
2016. december 18.
Sporting CP - Sporting Braga
0-1 (0-0)
2016. május 15.
Sporting Braga - Sporting CP
0-4 (0-2)
2016. január 10.
Sporting CP - Sporting Braga
3-2 (0-2)
2015. december 16.
Sporting Braga - Sporting CP
3-3 (1-1)
2015. május 31.
Sporting CP - Sporting Braga
2-2 (0-2)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Sporting Braga:
7 (23.3%)
Sporting CP:
14 (46.7%)
Döntetlen:
9 (30%)
Gólok
Sporting Braga:
34
Sporting CP:
60
Gólkülönbség: -26
Hazai győzelem
Sporting Braga:
5
Sporting CP:
9
Vendéggyőzelem
Sporting Braga:
2
Sporting CP:
5
