2027. április 24. szombat 17:00
|
Stadion Miejski w Rzeszowie, Rzeszow
Forma
Stal Rzeszow
Stal Rzeszow-Puszcza Niepolomice 2-2 (0-1)
2026.11.02
2026.11.02
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Stal Rzeszow 2-1 (0-1)
2026.10.25
2026.10.25
Pogon Siedlce-Stal Rzeszow 3-4 (0-3)
2026.10.18
2026.10.18
Stal Rzeszow-Lechia Gdansk 1-2 (0-2)
2026.10.12
2026.10.12
Miedz Legnica-Stal Rzeszow 2-3 (1-3)
2026.09.19
2026.09.19
Odra Opole-Stal Rzeszow 0-1 (0-1)
2026.09.13
2026.09.13
Stal Rzeszow-Polonia Warszawa 2-1 (2-0)
2026.09.05
2026.09.05
Unia Skierniewice-Stal Rzeszow 0-1 (0-0)
2026.08.28
2026.08.28
Stal Rzeszow-Ruch Chorzow 0-1 (0-1)
2026.08.24
2026.08.24
Stal Rzeszow-Pogon Grodzisk Mazowiecki 1-1 (0-0)
2026.08.14
2026.08.14
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Arka Gdynia-Podbeskidzie Bielsko-Biala 3-1 (0-1)
2026.11.07
2026.11.07
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Warta Poznan 1-1 (0-1)
2026.10.31
2026.10.31
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Stal Rzeszow 2-1 (0-1)
2026.10.25
2026.10.25
LKS Lodz-Podbeskidzie Bielsko-Biala 1-0 (0-0)
2026.10.18
2026.10.18
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Pogon Siedlce 1-0 (1-0)
2026.10.09
2026.10.09
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Unia Skierniewice 1-1 (0-0)
2026.09.20
2026.09.20
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Ruch Chorzow 3-3 (1-1)
2026.09.12
2026.09.12
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Polonia Bytom 0-0 (0-0)
2026.09.06
2026.09.06
Puszcza Niepolomice-Podbeskidzie Bielsko-Biala 2-0 (1-0)
2026.08.29
2026.08.29
Podbeskidzie Bielsko-Biala-Odra Opole 1-1 (0-1)
2026.08.22
2026.08.22
Egymás elleni eredmények
2026. szeptember 1.
Stal Rzeszow - Podbeskidzie Bielsko-Biala
3-0 (0-0)
2024. április 19.
Stal Rzeszow - Podbeskidzie Bielsko-Biala
2-2 (2-0)
2023. október 7.
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Stal Rzeszow
0-1 (0-0)
2023. április 2.
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Stal Rzeszow
2-2 (0-1)
2022. augusztus 27.
Stal Rzeszow - Podbeskidzie Bielsko-Biala
5-0 (3-0)
2020. augusztus 15.
Stal Rzeszow - Podbeskidzie Bielsko-Biala
0-1 (0-1)
2010. július 10.
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Stal Rzeszow
3-0 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (8 meccs)
Győzelem
Stal Rzeszow:
3 (37.5%)
Podbeskidzie Bielsko-Biala:
3 (37.5%)
Döntetlen:
2 (25%)
Gólok
Stal Rzeszow:
14
Podbeskidzie Bielsko-Biala:
10
Gólkülönbség: 4
Hazai győzelem
Stal Rzeszow:
2
Podbeskidzie Bielsko-Biala:
2
Vendéggyőzelem
Stal Rzeszow:
1
Podbeskidzie Bielsko-Biala:
1
