Félidő: 0-0
2026. október 31. szombat 16:00
|
The Showgrounds, Limavady
Hazai kezdőcsapat
Limavady United
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
Edző: Paul Owens (NIR)
Vendég kezdőcsapat
Crusaders
kapus
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
Edző: Declan Caddell (NIR)
Idővonal
Limavady United
Crusaders
Vége
Gól
Sárga lap
Sárga lap
Sárga lap
Sárga lap
Félidő
Sárga lap
Kezdőrúgás
Trend
Limavady United
Crusaders
Statisztikai adatok
Limavady United
Crusaders
52
Labdabirtoklási arány
48
81
Támadások
67
33
Veszélyes támadások
30
4
Kaput eltaláló lövések
8
5
Kaput elkerülő lövések
3
2
Szögletek
6
2
Sárga lapok
4
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
0
Blokkolt lövések
0
Vendég gólszerzők
- 51' Elliot Dunlop
- 82' Owen Wardell
- 88' Donal Rocks
Forma
Limavady United
Limavady United-Carrick Rangers FC 1-1 (1-0)
2026.10.24
2026.10.24
Glentoran FC-Limavady United 1-0 (0-0)
2026.10.17
2026.10.17
Limavady United-Ballymena United FC 3-2 (1-2)
2026.10.10
2026.10.10
Portadown-Limavady United 3-1 (1-1)
2026.10.03
2026.10.03
Limavady United-Cliftonville 1-0 (1-0)
2026.09.26
2026.09.26
Coleraine-Limavady United 1-0 (1-0)
2026.09.19
2026.09.19
Limavady United-Bangor FC 3-1 (3-0)
2026.09.15
2026.09.15
Crusaders-Limavady United 1-2 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
Limavady United-Dungannon Swifts 0-2 (0-1)
2026.09.05
2026.09.05
Limavady United-Linfield FC 0-2 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Crusaders
Crusaders-Coleraine 0-5 (0-3)
2026.10.24
2026.10.24
Ballymena United FC-Crusaders 2-1 (1-1)
2026.10.17
2026.10.17
Crusaders-Larne FC 0-3 (0-1)
2026.10.10
2026.10.10
Carrick Rangers FC-Crusaders 4-0 (1-0)
2026.10.03
2026.10.03
Crusaders-Bangor FC 2-1 (1-0)
2026.09.26
2026.09.26
Linfield FC-Crusaders 1-0 (0-0)
2026.09.19
2026.09.19
Crusaders-Dungannon Swifts 3-0 (0-0)
2026.09.15
2026.09.15
Crusaders-Limavady United 1-2 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
Coleraine-Crusaders 4-1 (3-0)
2026.09.05
2026.09.05
Glentoran FC-Crusaders 1-2 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Egymás elleni eredmények
2025. július 10.
Crusaders - Limavady United
0-0 (0-0)
2025. február 1.
Crusaders - Limavady United
1-0 (0-0)
2019. október 8.
Limavady United - Crusaders
1-4 (0-3)
2008. április 19.
Crusaders - Limavady United
2-1 (2-1)
2007. december 22.
Limavady United - Crusaders
1-2 (1-1)
2007. április 21.
Limavady United - Crusaders
0-1 (0-1)
2006. december 16.
Crusaders - Limavady United
0-3 (0-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (8 meccs)
Győzelem
Limavady United:
2 (25%)
Crusaders:
5 (62.5%)
Döntetlen:
1 (12.5%)
Gólok
Limavady United:
8
Crusaders:
11
Gólkülönbség: -3
Hazai győzelem
Limavady United:
0
Crusaders:
2
Vendéggyőzelem
Limavady United:
2
Crusaders:
3
