Félidő: 1-2
2026. október 17. szombat 16:00
|
Loughshore Hotel Arena, Belfast
Hazai kezdőcsapat
Carrick Rangers FC
kapus
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Edző: Stephen Baxter (NIR)
Vendég kezdőcsapat
Linfield FC
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Edző: David Healy (NIR)
Idővonal
Carrick Rangers FC
Linfield FC
Vége
Félidő
Kezdőrúgás
Statisztikai adatok
Carrick Rangers FC
Linfield FC
43
Labdabirtoklási arány
57
87
Támadások
140
56
Veszélyes támadások
87
7
Kaput eltaláló lövések
6
5
Kaput elkerülő lövések
11
4
Szögletek
9
0
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
1
0
Blokkolt lövések
0
Hazai gólszerzők
- 24' Paul Heatley
- 52' Danny Gibson
Hazai cserék
- 80' Adam Lecky ⇄ Daire O'connor
Vendég gólszerzők
- 11' Kobei Moore
- 40' Matthew Fitzpatrick
Vendég cserék
- 69' Kitt Edward Nelson ⇄ Adam Frizzell
- 69' Rhys Brennan ⇄ Dylan Wells
- 86' Chris Shields ⇄ Jamie Mulgrew
Vendég sárga lapok
- 82' Ethan Mcgee
Forma
Carrick Rangers FC
Dungannon Swifts-Carrick Rangers FC 2-4 (1-3)
2026.10.10
2026.10.10
Carrick Rangers FC-Crusaders 4-0 (1-0)
2026.10.03
2026.10.03
Glentoran FC-Carrick Rangers FC 2-0 (2-0)
2026.09.26
2026.09.26
Carrick Rangers FC-Larne FC 2-5 (2-3)
2026.09.19
2026.09.19
Carrick Rangers FC-Ballymena United FC 1-1 (0-0)
2026.09.15
2026.09.15
Carrick Rangers FC-Cliftonville 1-3 (1-2)
2026.09.12
2026.09.12
Linfield FC-Carrick Rangers FC 1-0 (0-0)
2026.09.05
2026.09.05
Bangor FC-Carrick Rangers FC 0-4 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Carrick Rangers FC-Coleraine 0-2 (0-0)
2026.08.22
2026.08.22
Limavady United-Carrick Rangers FC 1-2 (0-2)
2026.08.15
2026.08.15
Linfield FC
Linfield FC-Bangor FC 2-0 (0-0)
2026.10.10
2026.10.10
Coleraine-Linfield FC 1-3 (0-2)
2026.09.25
2026.09.25
Linfield FC-Crusaders 1-0 (0-0)
2026.09.19
2026.09.19
Linfield FC-Portadown 1-1 (0-1)
2026.09.15
2026.09.15
Dungannon Swifts-Linfield FC 0-1 (0-0)
2026.09.12
2026.09.12
Linfield FC-Carrick Rangers FC 1-0 (0-0)
2026.09.05
2026.09.05
Limavady United-Linfield FC 0-2 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Linfield FC-Cliftonville 1-0 (0-0)
2026.08.21
2026.08.21
Linfield FC-Glentoran FC 2-1 (1-0)
2026.08.15
2026.08.15
Linfield FC-Ballymena United FC 0-3 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
Egymás elleni eredmények
2026. március 20.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
2-0 (1-0)
2026. január 13.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
0-0 (0-0)
2025. november 29.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
3-1 (1-0)
2025. január 11.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
3-0 (0-0)
2024. november 3.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
1-3 (1-0)
2024. szeptember 21.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
1-0 (0-0)
2024. április 2.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
2-3 (1-1)
2023. október 13.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
1-2 (0-0)
2023. augusztus 26.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
3-3 (2-2)
2023. február 18.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
2-0 (0-0)
2022. december 3.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
3-1 (2-0)
2022. augusztus 28.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
2-1 (1-0)
2022. március 4.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
1-2 (0-2)
2021. november 30.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
2-0 (0-0)
2021. október 9.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
4-0 (4-0)
2021. március 13.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
7-0 (4-0)
2021. február 9.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
1-1 (0-1)
2020. október 17.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
5-1 (2-1)
2020. október 13.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
0-2 (0-2)
2020. március 7.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
0-2 (0-1)
2019. november 2.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
2-0 (1-0)
2019. szeptember 23.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
0-3 (0-1)
2018. július 17.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
1-0 (0-0)
2018. március 10.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
2-0 (0-0)
2018. január 9.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
0-1 (0-0)
2017. augusztus 12.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
2-0 (2-0)
2017. február 11.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
0-2 (0-1)
2016. december 3.
Linfield FC - Carrick Rangers FC
3-0 (1-0)
2016. szeptember 17.
Carrick Rangers FC - Linfield FC
0-2 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Carrick Rangers FC:
3 (10%)
Linfield FC:
24 (80%)
Döntetlen:
3 (10%)
Gólok
Carrick Rangers FC:
17
Linfield FC:
67
Gólkülönbség: -50
Hazai győzelem
Carrick Rangers FC:
3
Linfield FC:
14
Vendéggyőzelem
Carrick Rangers FC:
0
Linfield FC:
10
