Premier League
(Örményország)
24. forduló
Félidő: 0-1
2026. május 2. szombat 17:00
Forma
Gandzasar Kapan
Gandzasar Kapan-Shirak 3-2 (0-2)
2026.04.26
2026.04.26
Gandzasar Kapan-BKMA 1-1 (1-1)
2026.04.19
2026.04.19
Gandzasar Kapan-FC Noah 0-3 (0-1)
2026.04.10
2026.04.10
Urartu-Gandzasar Kapan 4-2 (3-1)
2026.04.05
2026.04.05
Gandzasar Kapan-Ararat Yerevan 2-1 (2-1)
2026.03.21
2026.03.21
Ararat Yerevan-Gandzasar Kapan 0-2 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
Gandzasar Kapan-Urartu 2-2 (2-0)
2026.03.06
2026.03.06
Gandzasar Kapan-BKMA 0-0 (0-0)
2025.11.28
2025.11.28
Shirak-Gandzasar Kapan 1-0 (0-0)
2025.11.22
2025.11.22
FC Van-Gandzasar Kapan 2-1 (0-1)
2025.11.09
2025.11.09
FC Van
Urartu-FC Van 2-0 (2-0)
2026.04.26
2026.04.26
FC Van-BKMA 1-2 (1-1)
2026.04.23
2026.04.23
FC Noah-FC Van 2-0 (1-0)
2026.04.20
2026.04.20
FC Van-Urartu 1-2 (0-0)
2026.04.10
2026.04.10
Ararat Yerevan-FC Van 1-2 (1-1)
2026.04.04
2026.04.04
FC Van-Ararat-Armenia FC 2-2 (1-0)
2026.03.20
2026.03.20
Ararat-Armenia FC-FC Van 3-0 (2-0)
2026.03.16
2026.03.16
FC Van-Ararat Yerevan 1-2 (0-0)
2026.03.07
2026.03.07
FC Van-FC Noah 0-0 (0-0)
2025.12.02
2025.12.02
FC Van-BKMA 3-2 (1-1)
2025.11.23
2025.11.23
Egymás elleni eredmények
2026. február 14.
FC Van - Gandzasar Kapan
0-0 (0-0)
2025. május 12.
Gandzasar Kapan - FC Van
1-2 (1-2)
2025. április 6.
FC Van - Gandzasar Kapan
2-0 (1-0)
2024. augusztus 16.
FC Van - Gandzasar Kapan
6-1 (4-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (6 meccs)
Győzelem
Gandzasar Kapan:
1 (16.7%)
FC Van:
4 (66.7%)
Döntetlen:
1 (16.7%)
Gólok
Gandzasar Kapan:
4
FC Van:
12
Gólkülönbség: -8
Hazai győzelem
Gandzasar Kapan:
1
FC Van:
3
Vendéggyőzelem
Gandzasar Kapan:
0
FC Van:
1
