2027. február 20. szombat 18:00
|
Stadion Zagłębia Lubin, Lubin
Forma
Zaglebie Lubin
Zaglebie Lubin-Korona Kielce 1-0 (1-0)
2026.11.02
2026.11.02
Zaglebie Lubin-Motor Lublin 2-2 (0-1)
2026.10.23
2026.10.23
Zaglebie Lubin-Jagiellonia Bialystok 1-0 (0-0)
2026.10.18
2026.10.18
Cracovia Krakow-Zaglebie Lubin 3-1 (0-1)
2026.10.10
2026.10.10
Zaglebie Lubin-Wisla Plock 0-2 (0-1)
2026.09.20
2026.09.20
Rakow Czestochowa-Zaglebie Lubin 2-3 (1-0)
2026.09.15
2026.09.15
Zaglebie Lubin-GKS Katowice 2-1 (1-0)
2026.09.12
2026.09.12
Zaglebie Lubin-KS Wieczysta Krakow 1-1 (0-0)
2026.09.07
2026.09.07
Zaglebie Lubin-Pogon Szczecin 0-0 (0-0)
2026.08.29
2026.08.29
Zaglebie Lubin-Radomiak Radom 0-0 (0-0)
2026.08.23
2026.08.23
Radomiak Radom
Korona Kielce-Radomiak Radom 0-2 (0-0)
2026.11.07
2026.11.07
Radomiak Radom-Slask Wroclaw 3-1 (1-1)
2026.11.02
2026.11.02
Pogon Szczecin-Radomiak Radom 4-3 (2-2)
2026.10.24
2026.10.24
Wisla Plock-Radomiak Radom 1-0 (1-0)
2026.10.19
2026.10.19
Radomiak Radom-Motor Lublin 2-3 (1-0)
2026.10.12
2026.10.12
Lech Poznan-Radomiak Radom 5-1 (3-1)
2026.09.20
2026.09.20
Radomiak Radom-Piast Gliwice 0-2 (0-1)
2026.09.14
2026.09.14
Radomiak Radom-Widzew lodz 0-0 (0-0)
2026.09.05
2026.09.05
Radomiak Radom-Cracovia Krakow 2-1 (0-0)
2026.08.29
2026.08.29
Radomiak Radom-Zaglebie Lubin 0-0 (0-0)
2026.08.23
2026.08.23
Egymás elleni eredmények
2026. április 11.
Zaglebie Lubin - Radomiak Radom
1-0 (1-0)
2025. október 4.
Radomiak Radom - Zaglebie Lubin
3-1 (2-0)
2025. szeptember 25.
Radomiak Radom - Zaglebie Lubin
0-0 (0-0)
2025. április 5.
Radomiak Radom - Zaglebie Lubin
0-1 (0-1)
2024. szeptember 29.
Zaglebie Lubin - Radomiak Radom
1-0 (0-0)
2024. április 28.
Radomiak Radom - Zaglebie Lubin
3-4 (0-3)
2023. október 29.
Zaglebie Lubin - Radomiak Radom
2-3 (0-2)
2023. március 6.
Radomiak Radom - Zaglebie Lubin
0-1 (0-1)
2022. augusztus 21.
Zaglebie Lubin - Radomiak Radom
0-1 (0-0)
2022. május 6.
Radomiak Radom - Zaglebie Lubin
1-6 (0-3)
2021. november 22.
Zaglebie Lubin - Radomiak Radom
0-2 (0-2)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (12 meccs)
Győzelem
Zaglebie Lubin:
6 (50%)
Radomiak Radom:
4 (33.3%)
Döntetlen:
2 (16.7%)
Gólok
Zaglebie Lubin:
17
Radomiak Radom:
13
Gólkülönbség: 4
Hazai győzelem
Zaglebie Lubin:
2
Radomiak Radom:
1
Vendéggyőzelem
Zaglebie Lubin:
4
Radomiak Radom:
3
