Norwegian 1.Divisjon
(Norvégia)
14. forduló
2026. július 3. péntek 19:00
Forma
Ranheim IL
Ranheim IL-Kongsvinger 1-1 (1-1)
2026.05.08
2026.05.08
Ranheim IL-Moss 4-0 (2-0)
2026.05.01
2026.05.01
Egersunds IK-Ranheim IL 3-0 (2-0)
2026.04.27
2026.04.27
Ranheim IL-Raufoss IL 5-1 (2-0)
2026.04.17
2026.04.17
Bryne-Ranheim IL 2-3 (0-2)
2026.04.12
2026.04.12
Stabaek
Sandnes Ulf-Stabaek 0-1 (0-1)
2026.05.10
2026.05.10
Lyn Oslo-Stabaek 0-4 (0-3)
2026.05.01
2026.05.01
Stabaek-Haugesund 3-2 (1-1)
2026.04.26
2026.04.26
Stabaek-Odd Grenland 2-2 (1-0)
2026.04.19
2026.04.19
Stabaek-Asane Fotball 4-0 (3-0)
2026.04.12
2026.04.12
Stromsgodset-Stabaek 2-1 (0-0)
2026.04.05
2026.04.05
Egymás elleni eredmények
2026. február 22.
Stabaek - Ranheim IL
5-2 (3-1)
2025. augusztus 23.
Ranheim IL - Stabaek
1-1 (0-1)
2025. június 28.
Stabaek - Ranheim IL
1-2 (0-1)
2024. augusztus 10.
Stabaek - Ranheim IL
3-0 (3-0)
2024. május 22.
Ranheim IL - Stabaek
3-0 (2-0)
2022. október 16.
Stabaek - Ranheim IL
3-2 (1-1)
2022. május 9.
Ranheim IL - Stabaek
0-1 (0-1)
2019. november 3.
Ranheim IL - Stabaek
0-2 (0-0)
2019. június 30.
Stabaek - Ranheim IL
0-0 (0-0)
2018. szeptember 23.
Stabaek - Ranheim IL
3-2 (1-1)
2018. április 2.
Ranheim IL - Stabaek
4-1 (2-0)
2013. október 27.
Ranheim IL - Stabaek
1-1 (1-0)
2013. június 9.
Stabaek - Ranheim IL
4-1 (2-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (13 meccs)
Győzelem
Ranheim IL:
3 (23.1%)
Stabaek:
7 (53.8%)
Döntetlen:
3 (23.1%)
Gólok
Ranheim IL:
18
Stabaek:
25
Gólkülönbség: -7
Hazai győzelem
Ranheim IL:
2
Stabaek:
5
Vendéggyőzelem
Ranheim IL:
1
Stabaek:
2
